Zásadní změna u Písařovicové: Snaží se Daniela Kuchařové dokázat, která z nich je lepší?

10. května
Moderátorka Daniela Písařovicová (43) vytasila všechny své zbraně. Ne nadarmo se říká, že tichá voda břehy mele. I když se nová přítelkyně Ondřeje Gregora Brzobohatého (39) možná tváří, že s jeho exmanželkou Táňou Kuchařovou (34) nechce mít nic společného, stejně to teď vypadá, že se rozhodla s ní „zápasit“.

Krásná moderátorka Daniela Písařovicová je pohledná a vzdělaná žena, u které se všichni divili, že nemá žádného partnera, proč má na muže smůlu.

Až do té doby, než potkala ženatého Ondřeje Gregora Brzobohatého. Tomu už se měl rozpadat vztah s Miss World Taťánou Kuchařovou, možná i proto se zakoukal do oblíbené Daniely, která rozhodně v davu nezapadne.

I když se zdálo, že moderátorka DVTV se nebude chtít míchat mezi Táňu a Ondru, který se nakonec s modelkou po šesti letech rozvedl, ale malé, zato nápadné náznaky, že jí sokyně v lásce není lhostejná, tam jsou.

Poznáte to podle Instagramu. Dříve konzervativní brunetka tam dávala fotky většinou bez make-upu, bez filtrů, po běhu či z dovolené. Žádné výrazné pózy, focení zbytečných selfíček nebo zbytečné odhalování těla.

Daniela dříve sázela na přirozenou tvář.

Daniela dává na Instagram jednu načančanou fotku vedle druhé.

Od té doby, co se dostal na veřejnost její vztah se známým hudebníkem, otočila. Najednou je nádherně nalíčená, fotí se v šatech či pošle ven upravenou fotku.

Jako by tím snad vysílala tak trochu signál Táně, která se teď odhaluje v každém druhém postu a fotky v prádle u ní nejsou ničím výjimečným.

Fotogalerie

Komentáře