Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kuchařová měla psát Brzobohatému, Gregorová má na Danielu jasný názor

  Ondřejovy ženy už reagují na svatbu s Danielou | foto: Koláž, Tilen Vajt, Pavel Dvořák

  Ondřej Brzobohatý (40) a Daniela Písařovicová (44) se před pár dny vzali v Itálii. Fanoušci čekali, zda padne i nějaké vyjádření ze strany exmanželky Taťány Kuchařové (35), ta ovšem zarytě mlčí. Podle webu Blesk měla poté, co se o sňatku dozvěděla, poznamenat jen jednu jedinou větu. Dle zdroje webu si ale měla s expartnerem vyměňovat zprávy. Vyjádřila se ovšem Hana Gregorová (71), hudebníkova matka, která zároveň naplno řekla, co si myslí o jeho nové choti.

  „Tak náš Ondrejko si v pátek nad krásným jezerem Lago di Garda řekl „ano“ se svou láskou Danielou. Bylo to překrásné, romantické, stručné a díky Kubovi a Liborovi i vtipné. Kamarádi říkají, že je to nádherná nevěsta, ale já dodávám, že je to hlavně nádherný člověk. A to je nejvíc,“ uvedla na svých sociálních sítích Hana Gregorová. Ta v poslední době syna Ondřeje Brzobohatého podporuje, jak může.

  Zastala se ho okamžitě nejen v „kauze Tiffany,“ ale i ve vztahu s moderátorkou Písařovicovou.

  Gregorová s humorem zmínila i to, že šel Ondřej v počtu manželství ve stopách svého otce Radka Brzobohatého. Synovi závěrem popřála, aby tentokrát ve svém závodě manželského rally dorazil vítězně do cíle. Danielu pak označila za úžasnou navigátorku.

  Větší poklonu už snaše vyseknout nemohla, jedná se navíc o příjemnou změnu. Gregorová totiž neměla s Ondrovými předchozími manželkami vztahy prý zrovna ideální. K první z jeho žen se vyjádřila s tím, že měl na víc. Chyběla i na obřadu. U druhé manželky pak podotkla něco v tom smyslu, že titul Miss ještě není zárukou kvality...

  Hana Gregorová se synem Ondřejem

  Právě na reakci Taťány Kuchařové se čeká nejvíce. Ta na svoje sociální sítě žádnou gratulaci (což je i pochopitelné) nenasdílela, podle webu Blesk se ale měla o Ondřejově sňatku s Danielou dozvědět z v Německu, konkrétně v Berlíně, kam vyjela pracovně. Její kamarád měl být dle zdroje magazínu dokonce pozvaný na svatbu.

  Taťána Kuchařová a její „pomodlit a spát“

  „Tak hodně štěstí...,“ cituje plátek slova, která měla podle tajného zdroje z Tániných úst zaznít a podle kterého si měla Kuchařová s Ondřejem dokonce psát.

  „Oni si s Ondrou vyměnili v posledních měsících nějaké SMS zprávy nejen o celé té kauze, co se na jaře odehrávala. Takže je dost možné, že mu možná popřeje či popřála i touto formou,“ uvádí.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  O peníze přijdou tak či tak. Jaká past se chystá na důchodce spořící v penzijku

  Premium Novinky v penzijním spoření jsou v legislativním běhu. Stát chce zvýšit příspěvky a přimět lidi, aby na penzi spořili...

  Životabudič pro desetitisíce pacientů: infuze železa do žíly. Málo se o něm ví

  Premium Nemohou dýchat, jsou unavení, otékají jim nohy, trpí arytmií, nadváhou, někdy i zmateností či depresí. Někteří netuší,...

  Divoká, velká jízda, říká sestra o životě skokanky a pornoherečky Absolonové

  Premium Disciplinovaná sportovkyně, soustředěná na výkony v bazénu a zlaté medaile, ale též holka, která si užívá život bez...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  jít naiDNES.cz