jít naiDNES.cz

Daniela Písařovicová o posledních událostech: Na Jágra se mě ptají úplně všichni!

Daniela Písařovicová promluvila o svém vztahu s Jaromírem Jágrem. | foto: expres

Když Richard Krajčo zveřejnil společnou fotku s Jaromírem Jágrem a Danielou Písařovicovou, netušil, co způsobí. Jeho fanoušci ihned začali spekulovat, zda mezi pohlednou zprávařkou a hokejovou legendou nepřeskočila jiskra. Na to jsme se nyní zeptali i samotné Písařovicové. Ta nám přiznala, že se jí na Jágra ptají doslova všichni!

Daniela Píšařovicová a Jaromír Jágr jako pár. Tuto myšlenku svým způsobem svým fanouškům vnukl zpěvák Richard Krajčo po narozeninové oslavě Karla Gotta, když prozradil, že společně se svou ženou Karin a Danielou s Jágrem strávili tři hodiny a stále si měli co říct.

Když se navíc veřejně Písařovicové zeptal, zda chce na naši hokejovou legendu zaslat telefonní číslo, spekulace o nově vznikajícím páru byla na světě.

Co ale na svůj vztah s Jágrem říká sama Daniela?

„Smála jsem se tomu. Přemýšlela jsem nad tím, že bych se už nemohla bavit vůbec s nikým a udělat si fotku s nikým, protože by se okamžitě mohlo spekulovat, s kým se to dávám nebo nedávám dohromady. Je ale pravda, že když už se to řešilo delší dobu, tak to bylo otravné, protože se mě na to každý ptal a všichni chtěli vědět podrobnosti,“ svěřila se nám Písařovicová, která dotazům na Jágra neunikla ani v budově veřejnoprávní České televize.

„Ptali se mě na to v práci a i kamarádi. Nešlo tomu uniknout,“ přiznala hvězda loňského ročníku show StarDance …když hvězdy tančí, jíž jsme se zeptali, zda jí Richard Krajčo nakonec to slíbené číslo na Jágra zaslal a jestli si už píšou?

„Telefonní číslo jsem nedostala a nepíšeme si,“ prozradila nám pohledná moderátorka. Náš dotaz, zda by ho chtěla, ji překvapil. „Co to je za otázku?“ ptala se překvapeně Daniela.

Přestože otázky týkající se Jaromíra Jágra ji očividně dostávaly do rozpaků, nakonec nám prozradila, o čem si s ním povídala.

„Bavili jsem se o tom, o čem se lidi, kteří se zas tak moc neznají, baví. Prostě jsme si povídali. Tečka,“ uzavřela moderátorka.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat