Tikají jí biologické hodiny? Písařovicová se rozplývala nad dětmi svých přátel

13. prosince 2018
Splašily se snad Daniele Písařovicové biologické hodiny? Krásná moderátorka se v den svých čtyřicátých narozenin zúčastnila akce na podporu Klubu svobodných matek a přítomní se nestačili divit. Daniela neustále vyhledávala blízkost dětí. Že by už chtěla vlastní?

Daniela Písařovicová je sice krásná, úspěšná a vtipná, ale také dlouhodobě bez partnera. Přesto se počátkem letošního roku nechala slyšet, že se nadějí na vlastní dítě dosud nevzdala.

„Na druhé pokolení jsem nezanevřela. V životě se děje všechno přirozeně, a já tak nějak naslouchám svému vnitřnímu hlasu. Když se mi do něčeho chce, tak to udělám, když nechce, tak neudělám,“ svěřila se před časem moderátorka a letošní účastnice taneční show StarDance …když hvězdy tančí.

Nutno ale říct, že ten čas se, jak se zdá, kvapem blíží, čehož si je vědoma i moderátorka, která ve středu oslavila čtyřicáté narozeniny. Během charitativní akce pro nadaci Klub svobodných matek si totiž víc než svých kolegů a kamarádů všímala jejich ratolestí.

Bylo na ní vidět, že ji přítomnost tolika dětí těší. Tak snad se brzy najde nějaký princ, se kterým bude moct krásná Daniela založit rodinu. Mateřství by jí určitě slušelo.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:46 pátek 12. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 10
  • 7
  • 7
  • 7
  • 7
  • 6
Komentáře