Dcera Peštové a Habery překvapila novou image. A dost se nám to líbí!

Z blonďaté holčičky se stala skoro dospělá brunetka. | foto: Instagram

Jedna z nejkrásnějších českých topmodelek Daniela Peštová (48) má tři děti, které jí pomalu odrůstají. V jediné dceři Elle (17), holčičce s blonďatými vlásky, se vždy viděla, byla to její malá kopie. Teď ale přišel šok, z dívenky se stala pořádná rebelka.

Nádherná topmodelka Daniela Peštová se vždy chtěla stát maminkou a mít velkou rodinu, což se jí nakonec povedlo. Na svět přivedla tři krásné děti, holčičku Ellu a dva chlapce: Yannicka a Paula.

A právě její jediná dcera už slaví 17. narozeniny, proto se Daniela rozhodla jí poblahopřát přes svůj Instagram. A tím všem vyrazila dech.

Z blonďaté holčičky s dlouhými vlásky, která byla máminou malou kopií, se stala rebelka s krátkým sestřihem a barvou vlasů na tmavo. Nikdo nevěřil, že je to ta malá Ella, která byla vždy za andílka.

Teď připomíná spíše kluka, dokonce i lidé na sociální síti se ptali, jestli jde o holku, či o kluka. Je pravda, že teď vypadá spíše jako mladý kluk než mladá slečna, která se chce líbit chlapcům.

Žádné sukýnky a šatičky, ale klučičí oblečení, až trochu připomíná první společnou dceru Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh. Ta to ale posunula ještě dál, cítí se být totiž doopravdy klukem.

Ella se ke svému postoji k lásce nevyjadřuje, jen se chce zřejmě prezentovat jinou image než maminka. Asi se chce jen odlišit, ostatně to dělá spousta puberťáků. 

Fotogalerie

Komentáře