Neděle 24. ledna 2021, svátek má Milena
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  „A jak máš velký penis?“ hádka dvou slavných Čechů baví internet. Jsou jako malé děti

  Dan Přibáň a Daniel Vávra si příliš do noty nepadli. Jejich přestřelky teď baví lidi na sociálních sítích. | foto: Autor: Koláž Expres

  Dan Přibáň (44) a Daniel Vávra (45) patří k těm nejúspěšnějším tvůrcům zábavy v Česku v posledních letech. Jeden uspěl se svou filmovou sérií o žlutých trabantech, druhý patří mezi nejuznávanější herní vývojáře na světě. Jenže jak to může dopadnout, když si dva kohouti začnou porovnávat své peří právě na sociálních sítích?

  Začalo to poměrně nenápadně. Dan Přibáň měl herního vývojáře Daniela Vávru přirovnat k Tomiu Okamurovi a Václavu Klausovi mladšímu. Na sociálních sítích už spor začal žít vlastním životem a postupně gradovat.

  „Přibáně řeším pouze, když mi někdo sdělí, že Přibáň někde byl a řešil mě tam. A řeším ho tak, že se zeptám, co tam řekl moudrého, a dál to neřeším. Už mě zvali i do nějakého pořadu StandaShow, že prý tam byl Přibáň a říkal o mně něco, jestli tam nechci jít taky a říct něco o něm,“ začal poměrně krotce Vávra, který nijak neskrýval, že velkou sympatií k novináři a cestovali netrpí.

  „Rozdavač banů, bojuje proti banování na Facebooku! Je opravdu velmi zajímavé, že čím větším bludům člověk věří a čím větší bludy šíří, tím víc mu záleží na svobodě slova. Vávra, Klaus, Okamura... Nemohli by alespoň upřímně bojovat za svobodu lhaní?“ napsal Přibáň, který tímto tématem ťal do živého, jelikož Vávra v posledních měsících skutečně vede velký boj proti cenzuře.

  Jednu velkou plamennou výměnu názorů zahájil Vávra prohlášením, že k milovníkovi trabantů nemá co říci. Ale jak se následně ukázalo, má hodně co říci!

  „Nemám o něm moc co říct. Kromě toho, co jsem mu řekl, než jsem se ze svého života pokusil vymazat jeho božskou existenci. (...) Kromě toho už o sobě všechno řekl sám. Každý den, všude, zas a znova,“ napsal Vávra.

  Na peprný souboj dvou českých kohoutů už začaly vznikat také zábavné koláže.

  Na peprný souboj dvou českých kohoutů už začaly vznikat také zábavné koláže.

  „Vedl silácké řeči o tom, že s ním nepůjdu do hospody, protože se ho bojím. To je pravda. Strašně se ho bojím. Představa, že bych musel poslouchat poloboha, který tráví celé dny, kdy nemá do čeho píchnout, protože zrovna někde nevypouští směs jedů ze svého dvojtaktu, mě upřímně děsí. Vždyť moje odporná existence by se v žáru jeho záře rozpustila jako slizký vosk, kterým jsem. Kdyby se rozhodl mě zmlátit, nechal bych se dobrovolně knokautovat, abych ho nemusel poslouchat,“ dodal.

  K reakci na úspěšného herního vývojáře, který se díky prodeji studia Warhorse stal multimilionářem, se Přibáň nemusel nechat dlouho pobízet. Hned na úvod odmítl, že by o Vávrovi nějak často a rád rozmlouval, protože podle něj se nejedná ani o nijak důležitou osobnost.

  „Vtěrka k legrační postavičce jako jsi ty? Opravdu se smiř s tím, že nejsi nic extra ani nemáš nějaký extra vliv. Chápu, že tě tvé stádečko přesvědčuje o opaku, ale nemáš,“ vzkázal cestovatel Vávrovi a následně začal porovnávat počty followerů na sociálních sítích.

  „Ale prosím, i při pouhém součtu počtu followerů, jaké mám já na sociálních sítích a jaké máš ty, jich mám více. Jen má stránka má více, než ty máš všechno dohromady. Smiř se s tím,“ dodal Přibáň, který bohužel neuvedl, s jakými čísly vlastně pracuje, jelikož skutečnost je spíše taková, že na počet sledujících na sociálních sítích vede Vávra.

  „A o kolik máš, prosím tě, větší penis? Abych věděl, jak mám mít velké trauma,“ vysmál se příspěvku svého soka otec herní série Mafia.

  Zda bude spor dvou kohoutů na internetu ještě pokračovat, není jasné. Na dotaz ohledně velikosti přirození už Dan Přibáň nereagoval.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Poslali jste životopis a marně čekáte na reakci. Proč jiným odpovědí, ale vám ne

  Premium Jak žádají o práci bílé límečky a jak ty modré? Na koho nasazují personalisté robota? A proč se zájemcům o práci z...

  Malý stěhovák pro rodinu. Měřili jsme, který kombík je ten nejlepší

  Premium Ve velkém testu jsme srovnali tři kompaktní kombíky, které mohou být alternativou populární octavie. Navíc nejsou tak...

  Jak bude za času Vodnáře? Býci se dočkají lásky, dařit se bude Pannám

  Premium Vládu na nebi si jednotlivá znamení zvěrokruhu předávají podle toho, jak do nich vstupuje Slunce, což bývá vždy kolem...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 24. ledna 2021, svátek má Milena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz