Herec Daniel Rous se měl zastřelit na jevišti, málem se to stalo doopravdy

Úlek jeho kolegů byl nehraný, Rous měl ožehnutou tvář, bolest hlavy a problémy se sluchem. | foto: Herminapress

Daniel Rous (55) málem přišel o život, nešťastná událost se stala na generálce komedie Něco zatajit ve vinohradském Divadle U Hasičů. U hlavy mu vystřelila pistole, která měla být prázdná.

Známý dabér Rosse Gellera z Přátel - herec Daniel Rous - má za sebou opravdu traumatizující zážitek.

V průběhu generální zkoušky představení s názvem Něco zatajit si měl přiložit hlaveň ke spánku pokusit se o sebevraždu. Bohužel zbraň, který měla být pochopitelně prázdná, obsahovala slepé náboje.

Během hry se měl „zastřelit“, ale málem se to stalo doopravdy.

Během hry se měl „zastřelit“, ale málem se to stalo doopravdy.

Z hlavně tak vyšla obrovská rána a šokovanému herci způsobila popálení tváře a bolest hlavy, dokonce měl na chvíli problémy se sluchem.

Fotogalerie

Přestože herec si s největší pravděpodobností neponese žádné trvalé následky, je v šoku stejně tak jako jeho kolegové, jejichž leknutí tentokrát nebylo vůbec hrané.

Po ošetření popáleného spánku nakonec nebylo třeba volat sanitku, ale nejhorší na celé situaci podle jeho kolegů bylo to, že nikdo vlastně v první chvíli nevěděl, co se vlastně stalo.

V pistoli zůstal omylem zůstal jako na potvoru jen jeden slepý náboj a ten si Rous zrovna „vybral“.

Daniel Rous od dětství účinkoval v Dismanově dětském rozhlasovém souboru. První roli před kamerou mu svěřil režisér Ludvík Ráža v třídílné televizní inscenaci NEBEZPEČÍ SMYKU (1975). Dnes je známým hercem, který se pravidelně objevuje na televizních obrazovkách i divadelním jevišti. Má za sebou i slavnou dabingovou roli Rosse Gellera ze sitcomu Přátelé.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:09 29. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  26
 • Trapas
  15
 • Tvl
  13
 • Sladký
  11
 • Super
  10
 • Haha
  8
Komentáře