Daniel Radcliffe hraje mrtvolu a lidé znechucením utíkají z kina

Ve snímku Swiss army man si zahrál nadmutou prdící mrtvolu. A náležitě si to užil. | foto: dailymail.co.uk

Daniel Radcliffe si je moc dobře vědom toho, že se mu stále nepodařilo vymanit se z povědomí veřejnosti jako čarodějovský učeň Harry Potter. Dělá pro to však první poslední. V roce 2008 se objevil na londýnské Broadway nahý v divadelní hře Equus, zahrál si vojáka ve válečném filmu My Boy Jack, ale nejnovější exces vám vyrazí dech. Hraje prdící mrtvolu s erekcí, která ukazuje směr!

Na pátečním Sundance festivalu nezávislých filmů se jako jeden z mnoha promítal nový snímek s názvem Swiss army man, v němž právě Radcliffe ztvárňuje hlavní roli. Ovšem co se dělo během promítání a po něm, způsobilo nečekaný rozruch.

Film se odehrává v robinsonovském stylu na pustém ostrově, kde ztroskotá mladý muž jménem Hank. Ten po pár dnech strávených v divočině nalézá na pláži vyplavenou mrtvolu - Daniela Radcliffa. V ten moment se však film v robinsonovském ladění stává poněkud nechutným.

Mrtvé tělo je plné plynů, které z těla postupně odcházejí, čehož se Hank snaží využít ve prospěch své záchrany. Chce si z těla udělat vodní kluzák!

To však není zdaleka všechno. Hank si na těle všimne podivně se dmoucího rozkroku. Ano nemýlíte se. Opravdu se jedná o erekci! V tu chvíli část diváků z kinosálu odchází, ti otrlejší zůstávají. Ve chvíli, kdy však Hank zjistí, že vztyčený penis funguje jako kompas, opouští sál i zbytek obecenstva.

Zůstala pouze hrstka těch nejodvážnějších, která film shlédla až do konce a zjistila, že Daniel nakonec z mrtvých vstane a ožije.

Sám herec se pyšnil tím, jak věrohodně se mu podařilo mrtvolu ztvárnit.

Sám herec se pyšnil tím, jak věrohodně se mu podařilo mrtvolu ztvárnit.

Sám Radcliffe snímek vnímá jako vrcholný výplod kreativity a originality. Připouští sice, že není pro každého, avšak ten, kdo se v podobných nechutnostech vyžívá bude vysloveně hýkat blahem.

Nejvíce na filmu oceňuje sám sebe, jak dokonale se mu podařilo ztvárnit dmoucí se mrtvolu. „Když jsem viděl prvních 6 minut filmu, byl jsem neskutečně pyšný na to, jak kur*a mrtvý jsem vypadal,“ bavil se rozesmátý Radcliffe nad netradičním výtvorem.

Daniel Radcliffe na Sundance festivalu 2016 prezentoval nezávislý film Swiss...

Daniel Radcliffe na Sundance festivalu 2016 prezentoval nezávislý film Swiss army man.

Zda-li se snímek dostane i do našich kin, toť otázka, my však doufáme, že ne!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:55 27. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  33
 • Cože
  2
 • Haha
  1
 • Trapas
  1
 • Sladký
  1
 • Tvl
  1
Komentáře