jít naiDNES.cz

Líbačka a šlofík. Daniel Radcliffe v parku cukroval s partnerkou vyšší o půl hlavy

Daniel Radcliffe | foto: expres

Jen těžko byste hledali pikantnější téma, než je milostný život slavného Harryho Pottera. A herec Daniel Radcliffe si je toho vědom, takže si soukromí pečlivě hlídá. Spousta lidí tak vůbec neví, že jeho partnerkou je o pět let starší a o půl hlavy vyšší kolegyně Erin Darke! Kde se vzala půvabná brunetka, s níž Daniel tak cukroval v newyorském parku?

Už sedm let je partnerkou představitele snad nejpopulárnější herecké postavy, přesto o ní toho víme jen málo. Erin Darke, která randí s Danielem Radcliffem alias Harrym Potterem, se před fotoaparáty nikterak nehrne.

Fotografie, kterak se Erin s Danielem na dece v newyorském parku láskyplně objímají a pusinkují, jsou proto poměrně vzácné. Právě takovou romantiku si páreček dopřával nyní, krátce poté, co Radcliffe v Jihoafrické republice dotočil snímek Escape from Pretoria.

Jak se ti dva vlastně poznali? Jak už to v Hollywoodu bývá, padli si do oka během natáčení filmu. V jejich případě šlo o snímek Zbav se svých miláčků, kde spolu dokonce sehráli milostnou scénu.

Šlofíček a pořádná líbačka. Daniel Radcliffe vytáhl svou přítelkyni Erin...

I po šesti letech vztahu to mezi nimi jiskří.

„Jednou bude husté to vyprávět našim dětem, kvůli tomu, co spolu naše postavy dělaly,“ smál se Radcliffe v roce 2013, kdy film vznikl. Společně totiž sehráli dokonce scénu, ve které se oddávají sexu.

Slavnému herci nijak nevadí ani to, že je jeho Erin o pět let starší a zhruba o půl hlavy vyšší, což občas působí přinejmenším úsměvně.

Šlofíček a pořádná líbačka. Daniel Radcliffe vytáhl svou přítelkyni Erin...

Daniel si pořádně zdříml.

Daniel se několikrát nad svou drahou polovičkou rozplýval s tím, že mezi nimi okamžitě přeskočila jiskra a chemie funguje i nadále, což je ostatně z fotek jasně patrné.

„Jedna z prvních věcí, které nás spojily, byla láska k tomu, co oba děláme. Je to něco opravdu krásného a milého, když jste s někým, kdo vám přirozeně rozumí,“ básnila zase Erin o Danielovi v rozhovoru pro časopis People.

Šlofíček a pořádná líbačka. Daniel Radcliffe vytáhl svou přítelkyni Erin...

Náramně jim to spolu sluší, i když je Erin vyšší než Daniel.

Sama takovou slávu jako její partner nikdy nezískala, má na kontě sice spoustu filmů, ovšem hlavní role hrála převážně v těch méně známých. V roce 2014 si zahrála vedlejší postavu ve hvězdně obsazeném filmu Pořád jsem to já s Julianne Moore v hlavní roli.

Fotogalerie

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz