Daniel Nekonečný rozdává radost i po smrti a jede na dovolenou

Daniel Nekonečný má posmrtně videoklip. | foto: Koláž Expresu

Rodina a přátelé Daniela Nekonečného museli vyklidit dům, ve kterém oblíbený zpěvák na konci března naposledy vydechl. Při té příležitosti se rozhodli s králem rozkoše se patřičně rozloučit. A jak jinak než tancem a zpěvem!

Poslední roky spolu sice nežili, Zuzaně Kardové ale nikdo neodepře, že byla životní láskou Daniela Nekonečného. I proto právě ona uspořádala jeho poslední rozloučení a nyní řídila i vyklizení pronajatého domu, v němž zemřel. 

A když už byla Zuzana v domě svého partnera, rozhodla se vše zfilmovat a natočila rozlučkový videoklip.

„Napadlo to mě a poprosila jsem F. A. Brabce, jestli by se toho neujal. A on souhlasil. Natáčeli jsme klip k písni Dovolená a je to myšleno tak, že Dan jede na dovolenou,“ svěřila se nám Kardová, která Expresu prozradila, co se dělo s věcmi z domu její životní lásky.

„Dědické řízení je stále v běhu. Veškeré dědictví zůstane u jeho sestry Lenky. Já jsem si vzala jenom košile, obleky, věnce. Hodně věcí se rozdalo po natáčení klipů, k tomu dala Lenka písemný souhlas. Chtěla jsem, aby opravdu každý měl památku,“ prozradila Kardová.

Ta nám již v minulosti prozradila, že po Nekonečném žádné jmění nezůstalo. 

„To, co zbylo, má cenu jen pro ty nejbližší, kteří s ním pracovali,“ přiznala životní láska Daniela Nekonečného, která chystá ještě jedno video. 

Tým F. A. Brabce totiž natáčel i celý průběh pohřbu krále rozkoše a brzy se chystá jeho premiéra.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat