jít naiDNES.cz

Pytle, úřední razítko, doprovod policie a sestry: Nekonečného expartnerka připravuje pohřeb

Zuzana Kardová navštívila v doprovodu policie dům Daniela Nekonečného. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Bývalá partnerka zemřelého showmana Daniela Nekonečného (†52) a jeho nejbližší člověk Zuzana Kardová přijela k jeho pronajatém domku v pražských Řeporyjích v doprovodu dvou mužů a dvou žen. Co návštěva na místě šokujícího úmrtí oblíbeného zpěváka a baviče dělala?

Nenápadný domek v pražských Řeporyjích se zkraje týdne stal dějištěm velmi smutné události, to když se veřejnost v úterý 26. března dozvěděla, že velmistr rozkoše, sluneční muž a bezedná studna energie Daniel Nekonečný byl nalezen mrtev v koupelně.

Co je příčinou této nenadálé tragédie, doposud není známo, podle posledních zpráv byl Nekonečný nalezen ve vaně a spekuluje se o tom, že to mohl být infarkt nebo neléčená epilepsie v kombinaci s užíváním alkoholu, což v rozhovoru pro Expres potvrdila Danova životní partnerka Zuzana Kardová, s níž vychovával její dceru Terezu a která od něj před pěti lety odešla.

Kardová tvrdí, že kdyby se byli bývali nerozešli, Nekonečný by mohl být ještě naživu, ale hlavně prozradila, že Dan nedbal rad lékařů a užíval alkohol.

Drobná tmavovlasá žena bude spolu s Danielovou sestrou zařizovat jeho pohřeb, který bude v pražském Motole, poté by se měly jeho ostatky přesunout do rodinného hrobu v jihomoravských Boskovicích, odkud Daniel, vlastním jménem Konečný, pocházel.

Je tedy možné, že přípravy na pohřeb začaly už nyní, jelikož k domu, kde Nekonečný bydlel, přijela Kardová v doprovodu policie a Danielovy sestry, aby do domu donesly nějaké věci, mezi nimiž bylo něco, co vypadalo jako pytle na uskladnění oblečení.

Na Kardové bylo vidět, že je smrtí Daniela Nekonečného zdrcená a stále otřesená, smutek ve výrazu je stále patrný a návštěva domu, kde její expartner bydlel, je velice citlivou záležitostí.

Do domu vstoupila s policií.

Kardová je viditelně otřesená.

Bývalá přítelkyně Daniela Nekonečného vstoupila do jeho pronajatého domku v...

Kardová nese něco, co vypadá jako pytle na zabalení oblečení. Doprovází ji Nekonečného sestra.

Obě ženy doprovázeli dva muži, nejspíše od policie, s úředními papíry a razítkem, kteří dům odemkli a pak ho také zamkli, Kardová sama do domu vstoupit nesmí, musela proto přijet s doprovodem.

Police zase dům uzamkla, v ruce mají úřední rozhodnutí.

Police zase dům uzamkla, v ruce mají úřední rozhodnutí.

Police zase dům uzamkla, v ruce mají úřední rozhodnutí.

Muži dům uzamkli, v ruce mají úřední rozhodnutí.

Žlutá páska policie a úřední razítko. Policie opět uzamyká dům, kde bydlel...

Žlutá páska policie a úřední razítko. Policie opět uzamyká dům, kde bydlel Daniel Nekonečný.

Nekonečného bývalá partnerka si pak udělala i několik fotek improvizovaného pomníčku, který byl fanoušky zřízen na okně domku, kde jsou položeny žluté růže a žluté svíčky, samozřejmě proto, že žlutá byla oblíbená Danova barva.

Bývalá partnerka Nekonečného u jeho domu.

Bývalá partnerka Daniela Nekonečného u jeho domu

Zuzana Kardová si fotila pietní místečko na domě Daniela Nekonečného.

Zuzana Kardová si fotila pietní místečko na domě Daniela Nekonečného.

Od domu pak všichni odjeli společně v jednom autě, v domě samotném strávili jen asi dvacet minut a nic z domu nevynesli. Je tedy možné, že o pozůstalost oblíbeného zpěváka bude postaráno až po pohřbu.

Jaký bude mít Dan pohřeb a proč ho nesmějí pohřbít s jeho tygry, přineseme v zítřejším rozhovoru s expartnerkou Zuzanou. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:38 26. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  42
 • Trapas
  35
 • Super
  18
 • Cože
  17
 • Sladký
  16
 • Haha
  15
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře