jít naiDNES.cz

Květiny pro Dana a sanitka pro jeho sestru, zapíjení v řeporyjském pivovaru

Daniel Nekonečný, zlatý bavič, showman, zpěvák a herec je po smrti a byl pohřben tak, že to je snad sen každého muže. S velkolepým karnevalem, s nádhernými tanečnicemi u rakve, s ohněm a zpěvem a tancem, s výbuchy smíchu a s přeplněnou obřadní síní. Tak moc přeplněnou, že jeho sestře se udělalo zle.

Poslední rozloučení s Danielem Nekonečným (†52) proběhlo ve stylu, v jakém se to dalo očekávat. S kolonou vozidel vyzdobených plyšovými tygry, se záplavami slunečnic jako smutečními květinami, s hosty v pestrobarevných oděvech a s havajskými věnci na krku, s krásnými tanečnicemi, s jeho hudbou v rytmu samby, s vtipy, humornými vzpomínkami, s tancem, smíchem a potleskem.

Jestli se dá na něco použít podivná fráze „byl to krásný pohřeb“, je to bezpochyby tento moment. Slzy střídaly smích, hosté se skoro prali o místa v obřadní síni a nebyl snad nikdo, kdo by na sobě neměl alespoň něco žlutého.

Danova rakev na katafalku byla zahalena do vodopádu zlaté organzy, obložena plyšovými tygry a slunečnicemi, na jejím vrcholu byl posazen Nekonečného oblíbený slamák. Prostě paráda! Není divu, že to chtěl každý vidět, a proto byl v obřadní síni motolského krematoria neskutečný nátlak lidí, až takový, že rodina a nejbližší si neměli kam sednout.

Teplý sluneční den (snad jako by slunce svítilo dnes mocně jen pro něj), vedro z těl a ohně v síni udělalo svoje. Zkolabovala Danielova sestra, které se udělalo zle z kombinace vedra, vydýchaného vzduchu a i zdravotního stavu, užívá nějaké léky. Obřadní síň musela opustit a přijela pro ni dokonce sanitka, kde se o ni postarali, zatímco bouřlivé rozloučení pokračovalo i nadále.

A rozhodně neskončilo jen tančením a zpíváním u katafalku. Poté se hosté přesunuli k jeho domu, který si Nekonečný pronajímal v pražských Řeporyjích, kam mu položili před dům květiny a věnce.

Přišla i Danova expartnerka Zuzana Kardová.
U Zuzany Kardové bude nejspíš večírek.

Společnost se dále přesunula do domu Zuzany Kardové, Danielovy bývalé partnerky, s níž vychovával její dceru Terezu. Hosté se tam chvíli zdrželi a pak ti nejbližší odešli do řeporyjského pivovaru, kde se budou veselit nejspíše do noci a zapíjet jedinečného člověka, jenž tak náhle a nečekaně zemřel a ochudil český showbyznys o svou jedinečnou osobnost.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:02 2. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  72
 • Cože
  15
 • Trapas
  15
 • Tvl
  15
 • Haha
  13
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat