3 dny ležel v koupelně! Nekonečného našel domovník potvrdila jeho expartnerka

Poté, co včera vyšla najevo smrt krále českých showmanů Daniela Nekonečného (†52), se rozjela vlna spekulací o příčině jeho smrti. Odpovědi se ale veřejnost dočká až po pitvě. Jisté je podle policie jen jedno, Dan zemřel bez cizího zavinění. Děsivou skutečností ovšem je, že jeho tělo leželo v řeporyjském domě celé tři dny a až po té době ho objevil domovník. Blesku to prozradila zdrcená expartnerka Nekonečného.

Hned několik různých teorií se objevilo v souvislosti s nečekanou smrtí českého showmana Daniela Nekonečného. Jak přesně ale král večírků zemřel, to s jistotou určí až nařízená pitva.

Jasné je zatím jen to, že policisté vyloučili cizí zavinění. Jak také vyšlo najevo, Nekonečný zemřel už tři dny předtím, než se na jeho smrt přišlo. Blesku to prozradila Danova expartnerka Zuzana Kardová.

Našel ho majitel domu a prý tam ležel skoro tři dny, to je tak strašné,“ řekla s pláčem žena, která s Nekonečným léta v jeho domě žila, ale před pěti lety jejich vztah krachl. Ona od té doby žije jen kilometr od místa, kde její bývalý partner zemřel. 

„Dávám si to za vinu, byla jsem kousek od něj a nepomohla mu. Nevím, co se stalo, ale je mi tak strašně líto, kdyby zavolal, napsal...,“ řekla Kardová.

Pronajatý řadový dům v Řeporyjích, kde žil Daniel Nekonečný a kde ho také...

Pronajatý řadový dům v Řeporyjích, kde žil Daniel Nekonečný a kde ho také policie našla.

I přesto, že spolu už pět let nežili, stále Zuzana patřila k těm, kteří byli populárnímu baviči nejbližší. Společně s jeho sestrou ji tak čeká nepříjemná povinnost, tedy zařídit Danův pohřeb.

„Zatím jsme si řekli, že to bude v Motole a po obřadu Dana odvezeme do Boskovic a uložíme do rodinné hrobky. Dan kromě sestry už nikoho neměl a Lenka měla zase jenom jeho, protože její manžel před pěti lety zemřel. Je to tak smutné, opravdu je mi to líto, nechtěla jsem, aby to takhle dopadlo,“ svěřila se Zuzana Blesku.

Fotogalerie

Komentáře