Drogy, nebo sebevražda? Známe příčinu úmrtí Daniela Nekonečného!

28. března
Sebevražda, nebo předávkování omamnými látkami? To byly prvotní spekulace, když se veřejnost v úterý dozvěděla, že byl zpěvák Daniel Nekonečný (†52) nalezen mrtvý ve svém pronajatém domě v pražských Řeporyjích. Tyto domněnky se ale nepotvrdily. Expres získal exkluzivní vyjádření jeho expartnerky, která už ví, na co její životní láska umřela. Zpěvákovi selhalo srdce!

Konec spekulací. Rodina a nejbližší přátelé Daniela Nekonečného znají příčinu jeho smrti. A jde opravdu o banalitu. Nekonečný umřel na infarkt.

„Byl to infarkt,“ sdělila nám Zuzana Kardová, žena, která po zpěvákově boku strávila devatenáct let života.

Ta nám již ve středu sdělila, že si s jeho sestrou Lenkou Konečnou myslí, že by mohlo jít o selhání srdce. „My jsme si to myslely. Povídaly jsme si o tom, že to byl buď epileptický záchvat, nebo infarkt. Tak jsme se trefily,“ řekla nám Kardová s tím, že na srdeční problémy si Nekonečný měl začít stěžovat až v posledních letech.

„Dělal si srandu, že má infarktové stavy. Říkal to i na vystoupení, když se zadýchával. Bohužel si ale myslím, že se s tím neléčil. Žádné léky podle mě předepsané neměl. To byl ten průšvih,“ popsala nám Kardová, která se víc přikláněla k epileptickému záchvatu.

„Několik jeho záchvatů jsem zažila. Byl to silný epileptik. Když jsme byli spolu, tak prášky bral. Musela jsem mu to ale připomínat. Kdybych s ním zůstala, ještě by žil,“ dodala Nekonečného expartnerka s tím, že se s jeho smrtí nikdy nesmíří.

Na chmurné myšlenky ale nyní nemá čas. Musí totiž začít zařizovat pohřeb.

„Jelikož šlo o infarkt, tak je tělo dané k dispozici. V pondělí se začíná zařizovat pohřeb. Dneska už jsem byla pro věci u něj doma a musím říct, že to bylo velmi těžké. Strašně těžké,“ uzavřela Kardová, která nám přiznala, že se v posledních dnech bez antidepresiv neobejde.

Fotogalerie

Komentáře