jít naiDNES.cz

Dan Nekonečný očima své životní lásky: Proč neměl vlastní děti a žádný majetek

Soukromý život Dana Nekonečného (†52) se zdá být velkou záhadou. Dlouhých devatenáct let žil s jednou ženou, přesto spolu neměli děti. Nevlastnil žádný majetek a bydlel jen v pronajatých domech. Nezanechal po sobě žádnou závěť a místo bohémského života žil jako poustevník. Co za tím bylo? Na to odpovídá jeho bývalá životní družka.

Daniel Nekonečný byl považovaný za velkého milovníka. Dokonce se dost spekulovalo o tom, že nějaké dítě má na každém kontinentě, který kdy navštívil. Vše ale bylo jinak. Zpěvák a bavič žil totiž dlouhých devatenáct let s jednou ženou, jíž byl podle jejích slov věrný.

„Nevím o tom, že by měl někoho jiného. Kvůli nikomu třetímu jsme se ani nerozcházeli. Už jsem se prostě nezvládala starat o všechno kolem. Zabalit, vybalit. Řekla jsem si, že budu žít sama. Asi to byla blbost. Myslela jsem si, že nám to nejde a nepůjde. Lituju toho, že jsem se od něj odstěhovala. Kdybych tam byla, tak by se mu to nestalo,“ sdělila nám Kardová, které jsme se zeptali, proč spolu nikdy neměli dítě.

„Před patnácti lety jsme to řešili. On na to jen řekl, že máme Terezku, že je jako jeho. Měli se hodně rádi,“ svěřila se nám žena, která s Nekonečným sice strávila dlouhých devatenáct let, dědit po něm ale nebude.

Podle jejích slov ale také není co. „On neměl žádné nemovitosti. To vím určitě. Vždyť bydlel v podnájmu. Vše co vydělal, tak utratil za cestování. Hodně do něj investoval. Takže o nějakém velkém dědictví se mluvit nedá. Nemyslím si ani, že by měl připravenou závěť,“ prozradila nám Kardová.

I to málo po něm tak bude nejspíš dědit jeho sestra Lenka, s níž je Zuzana Kardová v úzkém kontaktu a která momentálně míří do Prahy, kde bude zařizovat pro svého zesnulého bratra pohřeb. Ten by měl proběhnout v Krematoriu Motol, ostatky by pak měly být uloženy v rodinné hrobce v Boskovicích. Datum pohřbu ale zatím není určeno.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:15 26. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  130
 • Trapas
  36
 • Tvl
  34
 • Cože
  29
 • Haha
  22
 • Sladký
  19
Komentáře

Mohlo by vás zajímat