jít naiDNES.cz

Co se mu stalo? Landa zfotrovatěl, ty tam jsou břišáky i fyzička!

Dan není zrovna v dobré kondici. | foto: Expres.cz: Pavel Dvořák, Tilen Vajt, Archiv

Zpěvák Daniel Landa (49) se mění před očima. Zatímco ještě před časem zápasil v ringu a dával rady zkušeným bojovníkům, jak si udržet fyzičku, nyní si pěstuje „pivní pupek“. Fotoreportéři serveru Expres.cz ho zachytili během pracovního odpoledne a velmi je zaskočil svou vizáží.

Zpěvák Daniel Landa není tvrdým mužem jen ve svých textech, ale také v aktivitách. Kromě hudby se věnuje rallye, zápasení v ringu a dalším extrémním sportům. K tomu všemu samozřejmě potřebuje skvělou fyzičku. Ještě nedávno se mohl chlubit vysekaným tělem a pekáčem buchet, který by mu mohl závidět kdejaký dvacetiletý mladík.

Tomu je ale nyní konec. Fotoreportéři Expres.cz zpěváka zachytili během pracovního odpoledne, kdy s manželkou nosil plakáty a obíhal schůzky. Více než cokoli jiného nás ale zarazila právě jeho vizáž. Z Landy se totiž stává tělnatý stařík.

V oblasti břicha hudebníkovi a velkému bojovníkovi roste tzv. pivní pupek. Landa navíc aspiruje na „módní peklo“. I když se ledvinky vrací do módy, Dan v žabkách a tílku připomíná týpka, kterého potkáte v Bauhausu v oddělení „sanity“.

Zpěvák je přitom mentálním koučem profesionálních bojovníků. Mladým sportovcům radí, jak se mají správně stravovat a trénovat, aby byli v té nejlepší kondici. Mezi jeho svěřence patří například Petr „Píno“ Ondruš, který se během loňského MMA postavil proti známému bijci Karlosi Vémolovi. 

Nyní by si od něj zřejmě moc sportovců rady nevzalo. Zpěvák skutečně není zrovna ve formě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:28 29. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Haha
  19
 • Super
  17
 • Tvl
  16
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat