jít naiDNES.cz

Manželství Landy má být opět v krizi! Nesmysl, jsme šťastní, brání se Mirjam

Daniel Landa s manželkou Mirjam | foto: Profimedia.cz

Dlouho se mluvilo o tom, že manželství Daniela a Mirjam Landových prochází krizí. Pár se měl dokonce na několik měsíců odloučit a spekulovalo se i o rozvodu. Nyní je ale podle slov režisérky a scenáristky vše v pořádku a manželé prožívají klidný vztah.

Po letech se opět mluví o krizi. Manželé Landovi se podle přátel příliš nevídají. Sedmadvacetileté manželství ale podle Mirjam Landa funguje, jak má. Režisérka a scenáristka popřela, že by s manželem měla nějaké problémy, a uvedla, že je opravdu spokojená.

„Jsme spolu a všechno je v pořádku. Žádný problém nemáme,“ prozradila Expres.cz s tím, že je jen časově vytížená.

Opět se totiž věnuje muzikálu Krysař, který se vrací na divadelní prkna Divadla Kalich. „Je to úžasná práce, protože se na představení podílí plno mladých a talentovaných lidí,“ prozradila. „Samozřejmě je to ale plno povinností,“ dodala.

Není to poprvé, co se o krizi mezi manželi mluvilo. V minulosti se dokonce vznášela otázka rozvodu.

Žito před necelými třemi lety dokonce přiznal, že je velmi těžké dlouhý vztah udržet. „S Mirjam jsem ženatý dvacet pět let a jen blázen by si mohl myslet, že takové manželství jde udržet bez krize. Když jsem se ženil, tak jsem manželství plánoval na celý život. Ano, mám v plánu doprovodit svoji ženu až do hrobu, ale jak to skutečně bude, ukáže až život,“ řekl tenkrát pro Aha! s tím, že by rád se svou ženou i přes problémy zůstal.

Svá slova tedy podle Mirjam zatím plní, ačkoli je to někdy velmi těžké. „Problémy se občas nahromadí, pak přijde krize! U těch slabších povah pak končí manželství,“ uvedl dále.

Landových se tedy tento případ zřejmě netýká.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 13. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  8
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
Komentáře