Hůlka se zapojil do kauzy, která otřásá StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres jako první informoval, oblíbený herec byl před třiceti lety profesionálním tanečníkem, což je podle informací Expresu častým sporem v zákulisí StarDance. Do toho se nyní zapojil i zpěvák Daniel Hůlka, který vzkazuje: Já se přihlásím do SuperStar!

Taneční show StarDance …když hvězdy tančí baví letos již devátým ročníkem a za tu dobu připoutala k televizním obrazovkám miliony diváků. Ty baví hlavně příběh, kdy se slavné osobnosti musí za velmi krátký čas naučit tančit a mnohdy mají takový pohybový talent, že jen těžko jde v posledních kolech určit, kdo je amatér a kdo profesionál.

V případě Jiřího Dvořáka byl tento rozdíl minimální již v prvních kolech soutěže, čehož si všimli i televizní diváci, kteří začali jeho výkony kvitovat. Jak jsme ale v minulosti informovali, Jiří Dvořák není amatér v tom pravém smyslu slova. V minulosti se tancem i živil a byl považován za profesionála. Redaktoři eXtra.cz dokonce upozornili na fakt, že svého času měl mít třetí nejvyšší stupeň výkonnostní třídy, což na Facebooku rozčílilo bývalého tanečníka a prvního manažera Ivety Bartošové Tomáše Gottlieba, podle něhož jde o nespravedlnost.

Jeho názor nesdílí naopak Daniel Hůlka.

„Já myslím, že tohle je úplně jedno. Geňa (Richard Genzer, pozn. red.) tam byl taky a to byl svého času jeden z nejlepších tanečníků v České republice,“ píše Hůlka, který možná vycítil svou šanci, jak se znovu po letech dostat do televize. „Počkej, až se já přihlásím do SuperStar!“ dodal muž, který jako jeden z mála v minulosti dokázal v Českém slavíku Karla Gotta připravit o prvenství.

Gottlieb jeho názor ale nesdílí. „Netahejme do té StarDance comedy Geňu. On nikdy netančil společenské tance a do StarDance šel jako záskok za Václava Koptu na poslední chvíli. A rozdíl mezi společenským tancem a moderním skoro Graham tancem je obrovský a vlastně pro společenský tanec nevýhodou,“ uzavřel Gottlieb.

Kdo se stane králem či královou letošního ročníku StarDance, se ukáže již tuto sobotu. Tak se necháme překvapit, jak Dvořák dopadne. Vyhraje-li, bude to fér? Jsme zvědaví, jak budou reagovat diváci.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 13. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  75
 • Haha
  45
 • Super
  29
 • Cože
  22
 • Tvl
  21
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat