jít naiDNES.cz

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Milovníka slunce a třpytek našli mrtvého v koupelně

Daniel Nekonečný (†52), který proslul jako zpěvák, tanečník, velký showman a hlavně fanatik do ohně, třpytek a žluté barvy, zemřel. „Můžeme potvrdit, že jsme do ulice Na Vrchu na žádost Policie České republiky v úterý po 11. hodině vysílali koronera k úmrtí muže, ročník 1966,“ uvedla Jana Poštová, mluvčí pražské záchranky.

„Vrrrrrrrrrrrrr,“ přesně tímto pokřikem proslul věčný milovník žhavého slunce, ohně, žluté barvy a jižních rytmů, jehož show strhla i ty největší škarohlídy. Daniel Nekonečný, vlastním jménem Daniel Konečný, rodák z Boskovic, je po smrti. 

Jeho úmrtí potvrdila deníku Blesk pražská záchranka, na místě jsou podle informací Expresu od dopoledních hodin také policisté.

Zpěvák a frontman kapely Šum svistu zemřel v nedožitých 53 letech. Byl nalezen mrtvý v koupelně ve svém domě v pražských Řeporyjích. „Daniel Nekonečný už není mezi námi. Řeporyje se ponořily do smutku, odešla nejzářivější hvězda naší obce,“ řekl nám starosta zmíněné městské části Pavel Novotný. 

S expartnerkou Zuzanou Kardovou, s níž nežil zhruba pět let, vychoval její dceru Terezu, vlastní děti neměl. Nekonečný proslul výpravami za šamany do amazonských pralesů, známý byl i tím, že si míchal různé „divotvorné“ lektvary z bylin z těchto končin dovezených. Alespoň to o sobě s oblibou tvrdil. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:11 středa 24. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  294
 • Tvl
  247
 • Trapas
  52
 • Super
  45
 • Haha
  29
 • Sladký
  24
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře