jít naiDNES.cz

Syn Dany Morávkové kašle na šoubyznys. Čím se bude chtít živit?

Syn Dany Morávkové opravdu vytáhl! | foto: Herminapress.cz

Zatímco ještě před dvěma roky byl syn herečky Dany Morávkové malým chlapcem, teď téměř přerůstá otce a roste z něj opravdový muž. Komu je však podobný a čím chce být?

Herečka Dana Morávková si doma jen těžko prosadí svou. Žije totiž jen se svým mužem Petrem Maláskem a sedmnáctiletým synem Petrem, který je rok co rok více tvrdohlavý.

Fotogalerie

Zatímco minulé léto sekl s klavírem, na který chodil od pěti let, teď jí oznámil, že umění není to, čemu by se chtěl v budoucnu věnovat.

„Péťa se chce tomu, co děláme my s Petrem, vyhnout. Nechce být ani herec a ani hudebník. Jde si po svých nohách a má plno nápadů. Ty ale nesmím vyzradit,“ řekla nám drobná herečka, jež se syn nepodobá ani vizáží.

Malásek mladší jakoby totiž vypadl z oka svému otci! Je vysoký, má podobné oči a dokonce si nechává narůst i stejný účes. Jediné, co ho pojí s maminkou, jsou brýle. „Máte pravdu, je spíš po Petrovi,“ uznala herečka, která si ale vůbec nestěžuje.

„Je vysoký, což je pro něj ohromné plus. Ženy to mají rády,“ uzavřela.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 16. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  6
 • Cože
  5
 • Tvl
  5
 • Haha
  3
 • Sladký
  3
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře