jít naiDNES.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti, které se snaží krotit, ale někdy prostě svodům neodolá. To se přesně týká drahých kabelek, kterých má doma nespočet. Jen její manžel pro to nemá takové pochopení.

Herečka Dana Morávková si vždycky potrpěla na kvalitní oblečení a hezké kabelky. Vždycky chtěla být za dámu a toho se hrdě drží dodnes.

Dokonce se její vášeň v nakupování kabelek přeměnila natolik, že se z ní stala návrhářka tašek pro ženy. Chtěla vytvořit něco ženského, elegantního a cenově dostupného.

„Splnila jsem si sen. Sice se nechci nazývat návrhářkou, od toho tu jsou jiní, ale je to pro mě nejlepší způsob, jak se posouvat někam dál, dělat ženám radost,“ rozpovídala se Dana pro Expres.

A její manžel také sdílí tu její vášeň pro dámské doplňky? Ví vůbec, kolik jeho manželka vlastní kabelek?

„Já sama ani nevím, kolik jich mám. Ale vím to, že kdyby to číslo znal manžel, tak by se se mnou okamžitě rozvedl,“ řekla se smíchem herečka.

Dana byla jednou z modelek na přehlídce kabelek od Dany Morávkové.

Dana se svými slavnými kamarádkami, které jí šly za modelky.

Ale její manžel Petr Malásek přišel svou manželku podpořit na její velkou přehlídku k nové kolekci značkových kabelek. Bylo na něm vidět, jak je na svou ženu pyšný.

„Občas mi do toho kecá, řekne svůj názor, ale návrhy dodělávám já se svým týmem. Ale občas si samozřejmě poradit nechám,“ dodala Dana s nadsázkou.

Oba s Petrem na luxusní akci ze sebe nespustili oči. Bylo vidět, že si hudebník pečlivě svou ženu hlídá. Až je to dojemné, jak manželé po třiceti letech vrkají jako dvě zamilované hrdličky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 18. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Haha
  13
 • Trapas
  11
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře