Morávková žije v luxusu i bez Maláska. Narazila na zlatý důl, herectví má jako brigádu

7. února 2017
Danu Morávkovou (45) máme všichni v podvědomí coby herečku, málokdo by však uhodl, že právě herectví jí ze všech činností vynáší nejmenší částky. Rodinnou kasu plní z velké části díky své tváři a schopnostem!

Herečka Dana Morávková není jen úspěšná herečka, ale také byznysmenka. Tvoří choreografie k filmům a muzikálům, pomáhá krasobruslařkám, ale především prodává svou tvář v reklamních kampaních, čímž si měsíčně přijde na pořádný balík peněz.

Za svůj život propůjčila své jméno, hlas i tvář několika značkám, mezi nimiž se objevuje například výrobce jogurtů, bonbonů nebo kosmetiky. Často k nám také promlouvá z rádií a vidíme ji i na výlohách nebo letáčcích.

Morávková zkrátka ví, jak známé tváře využít a jen z toho těží. Sama však tvrdí, že reklamy přebírá a bere naprosté minimum. „Nabídek mám opravdu hodně, nedokážu říct přesný počet, nicméně si opravdu vybírám. Většinu odmítnu,“ řekla pro Expres.cz.

Nejsou to ale jen reklamy, co Daně měsíčně přispívá do kasičky. Momentálně je totiž žádaná coby moderátorka. Dostává nabídky na soukromé akce, ale dokonce i na vlastní pořad. Nyní například zasedla na místo Michala Suchánka a Richarda Genzera v pořadu Kdo to ví?, kde bude společně s Martinem Zounarem kapitánkou soutěžících týmů.

Za to by měla být podle našich informací ohodnocena až padesáti tisíci za jeden díl.

Herečce zřejmě Ordinace vynáší.

Herečce zřejmě Ordinace vynáší.

Morávkové se zkrátka daří, a tak se není co divit, že si může dovolit takové věci jako kabelku od světoznámých návrhářů nebo šperky, které ve světě nosí ty největší boháči.

Šťastný je bezesporu i manžel Morávkové Petr Malásek, který nemusí řešit každou korunu. Má vedle sebe soběstačnou ženu, která si i bez něj s přehledem poradí.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:45 7. června 2017. Anketa je uzavřena.

  • 78
  • 43
  • 18
  • 17
  • 16
  • 13
Komentáře