Morávková záhadně zmizela z Ordinace, znamená to snad její konec na Nově?

7. dubna 2016

Dana Morávková zmizela ze seriálu, který jí vydělával pořádný balík peněz! | foto: Profimedia.cz, TV Nova

Herečka Dana Morávková (44) se pomalu ale jistě vytratila ze seriálu, který pro ni mnoho let znamenal pravidelný přísun peněz. Skončila, a nebo se vrátí? To se ptá snad každý, kdo alespoň jednou viděl Ordinaci v růžové zahradě.

Fotogalerie

Dana Morávková je několik let jednou z hlavních postav seriálu Ordinace v růžové zahradě. Po celou dobu, co v něm účinkuje, si tak přišla na pořádný balík.

Před nedávnem však z pořadu náhle zmizela a stala se tváří nového seriálu na Primě, VIP Vraždy.

Máme to tedy brát jako definitivní rozloučení s Ordinací?

„Zeptejte se prosím produkce, nevím, kdy se vrátím,“ řekla nám Dana velmi zaraženě na dotaz, zda s ní ještě televize Nova počítá.

A tak jsme kontaktovali jejich PR oddělení a dočkali se velice zvláštní odpovědi. „Dana Morávková, resp. postava Zdeny Suché je aktuálně na Slovensku. Diváci ale o Zdenu Suchou rozhodně nepřijdou, mohou se na ti těšit opět na podzim letošního roku,“ řekla nám mluvčí novy Alžběta Cimová.

Dana Morávková jako Zdena Suchá.

Dana Morávková jako Zdena Suchá.

Z tohoto vyjádření tak vyplývá, že Morávkovou v Ordinaci neuvidíme více než půl roku, což je na seriál, který v televizi běží dvakrát týdně, vcelku dlouhá doba.

Na Morávkovou by se proto mohlo lehko zapomenout.

Jakmile totiž seriálová postava zmizí někam do zahraničí nebo na služební cestu, znamená to pro herce jediné - konečnou. Scénáristi zkrátka raději postavu zabijí, než aby jí museli nuceně vracet zpět a děj pokračuje bez ní.

Pokud by navíc Morávková s návratem na obrazovky počítala, neupsala by se konkurenční televizi, kde bude ztvárňovat policistku ve VIP Vraždách.

Herečka tak zřejmě myslela na zadní vrátka a dobře udělala. I přes to, že Nova návrat Morávkové slibuje, my jejich prohlášení nedáváme velkou váhu.

Své by například mohla vyprávět jedna z hlavních postav z prvních řad seriálu, Daniela Šinkorová, jejíž postava původně odjela na služební cestu a záhy tragicky zahynula.

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:11 5. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

  • 36
  • 14
  • 13
  • 12
  • 11
  • 9
Komentáře