jít naiDNES.cz

Morávková záhadně zmizela z Ordinace, znamená to snad její konec na Nově?

Dana Morávková zmizela ze seriálu, který jí vydělával pořádný balík peněz! | foto: Profimedia.cz, TV Nova

Herečka Dana Morávková (44) se pomalu ale jistě vytratila ze seriálu, který pro ni mnoho let znamenal pravidelný přísun peněz. Skončila, a nebo se vrátí? To se ptá snad každý, kdo alespoň jednou viděl Ordinaci v růžové zahradě.

Fotogalerie

Dana Morávková je několik let jednou z hlavních postav seriálu Ordinace v růžové zahradě. Po celou dobu, co v něm účinkuje, si tak přišla na pořádný balík.

Před nedávnem však z pořadu náhle zmizela a stala se tváří nového seriálu na Primě, VIP Vraždy.

Máme to tedy brát jako definitivní rozloučení s Ordinací?

„Zeptejte se prosím produkce, nevím, kdy se vrátím,“ řekla nám Dana velmi zaraženě na dotaz, zda s ní ještě televize Nova počítá.

A tak jsme kontaktovali jejich PR oddělení a dočkali se velice zvláštní odpovědi. „Dana Morávková, resp. postava Zdeny Suché je aktuálně na Slovensku. Diváci ale o Zdenu Suchou rozhodně nepřijdou, mohou se na ti těšit opět na podzim letošního roku,“ řekla nám mluvčí novy Alžběta Cimová.

Dana Morávková jako Zdena Suchá.

Dana Morávková jako Zdena Suchá.

Z tohoto vyjádření tak vyplývá, že Morávkovou v Ordinaci neuvidíme více než půl roku, což je na seriál, který v televizi běží dvakrát týdně, vcelku dlouhá doba.

Na Morávkovou by se proto mohlo lehko zapomenout.

Jakmile totiž seriálová postava zmizí někam do zahraničí nebo na služební cestu, znamená to pro herce jediné - konečnou. Scénáristi zkrátka raději postavu zabijí, než aby jí museli nuceně vracet zpět a děj pokračuje bez ní.

Pokud by navíc Morávková s návratem na obrazovky počítala, neupsala by se konkurenční televizi, kde bude ztvárňovat policistku ve VIP Vraždách.

Herečka tak zřejmě myslela na zadní vrátka a dobře udělala. I přes to, že Nova návrat Morávkové slibuje, my jejich prohlášení nedáváme velkou váhu.

Své by například mohla vyprávět jedna z hlavních postav z prvních řad seriálu, Daniela Šinkorová, jejíž postava původně odjela na služební cestu a záhy tragicky zahynula.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:11 pátek 5. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  36
 • Trapas
  14
 • Cože
  13
 • Super
  12
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře