jít naiDNES.cz

Bude toho i víc? Dana Morávková v kampani předvedla nadupaný dekolt

Takto odhalené vnady herečka jen tak neukazuje. | foto: Facebook.com

Herečka Dana Morávková (47) byla vždycky takovým vzorem cudnosti. Nejenže žije skoro třicet let po boku jednoho muže, ale ještě k tomu všemu se vždy celá zakrývala do elegantních modelů. Ale teď se kvůli kampani na kabelky odvázala natolik, že ukázala skoro celá prsa.

Usměvavá herečka Dana Morávková byla vždycky vzorem pro tisíce žen. Všechny toužily po tom, aby měly tak pohádkový život jako jejich idol. Hvězda Ordinace v růžové zahradě totiž nedělá žádné skandály a žije poklidným rodinným životem.

Jako jedna z mála slavných žen v českém showbyznysu žije skoro třicet let ve spokojeném vztahu vedle jednoho muže, klavíristy Petra Maláska. A nevypadá to, že by Dana zrovna chtěla měnit.

Vždycky si také zakládala na tom, aby byla pokaždé za decentní dámu. Zatímco její kolegyně nosily výstřihy až k pupku, minišaty pod zadek, nebo na sebe upozorňovaly jinak, ona vždycky byla za tu cudnou herečku, která by se jen tak neodhalila.

Ale když předvádí v kampani svou novou řadu kabelek, cudnost jde stranou. Zatímco v civilu chodí většinou zahalená až ke krku, na fotkách ukázala, co může vidět jen její manžel.

Šaty toho spíše více odkryly, než zakryly. Obnažily skoro celá ňadra, která jindy tolik zahaluje. Přitom se nemá za co stydět. Kdejaká žena by jí bujné křivky mohla závidět.

Dana Morávková se v kampani pořádně odvázala.

Dana Morávková se v kampani pořádně odvázala.

Proč ale najednou tolik změnila názor na odhalování? Asi chtěla přilákat více fanoušků na kampaň na její dámské tašky. Pak by z toho měla více peněz a to už se vyplatí trochu poodhalit dekolt. Dana je velmi chytrá žena.

Moc dobře si uvědomuje, že odhalená kůže táhne a dokáže vydělat daleko více peněz. Na co se můžeme těšit v další reklamě? Odhalí toho ještě více?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:05 29. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Super
  20
 • Haha
  14
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat