jít naiDNES.cz

Vtipná Dana Batulková pro Expres: Kabelka nesmí být větší než já, což je problém

Dana je nejen skvělá herečka, ale také velmi sympatická žena. | foto: Pavel Dvořák

Herečka Dana Batulková (61) je sice malého vzrůstu, ale i tak si střihla roli modelky kvůli své kamarádce z branže Daně Morávkové (47). Ta navrhuje kabelky a pro spuštění nové kolekce si vybrala právě usměvavou Danu. Pověsila by Batulková herectví na hřebík a stala se modelkou? Jaký vztah má vlastně ke kabelkám?

Oblíbená herečka Dana Batulková do výšky moc nevyrostla, zato má velké srdce. Za každé situace je sympatická, milá a usměvavá.

Když ji Expres požádal o rozhovor, byť teď s novináři mluví opravdu sporadicky, na nabídku kývla. Herečku jsme potkali v krásném prostoru luxusního skla Preciosa, kde zrovna Dana Morávková představila svou novou kolekci kabelek.

„Kabelky mám ráda, asi jako každá žena. Mám ráda praktické kabelky, hlavně nesmí být větší než já,“ řekla s humorem Dana. „Musí se mi tam vejít A4, kniha a nákup. Takže se musím brzdit, aby ta kabelka rozměry patřila ke mně. Já mám systém taštičky v taštičkách, takže to mám docela v kabelce přehledné,“ popisuje herečka.

Co nesmí v její tašce nikdy chybět? Ženy toho mají spoustu, ale Batulková je docela skromná a vystačí si s málo věcmi pro denní potřebu.

„Všechny praktické věci, v jedné taštičce mám rtěnku, hřebínek, léky na alergii. Potom mám taštičku, kde mám klíče od auta, pak mám taštičku, kde mám všechny doklady, včetně platebních karet, pak kapesníčky a několikero brýlí,“ vyjmenovává herečka.

Dana byla jednou z modelek na přehlídce kabelek od Dany Morávkové.

Dana byla jednou z modelek na přehlídce kabelek od Dany Morávkové.

Když už si vyzkoušela roli modelky s dámskými taškami, nechtěla by si to třeba zopakovat, nebo se tím dokonce živit?

„Doufám, že jsem to nezkazila, nezakopla jsem, není to úplně snadné. Ale tím, že se šlo pětkrát, tak jsem se počtvrté už cítila lépe. Ale taková práce by mě nezaujala, mám radši herectví,“ dodala Batulková s úsměvem. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 17. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Super
  12
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat