Mladí zpěváci jsou nezajímaví, žádný velký talent tam nevidím, řekl Dalibor Janda

3. března
Již více než čtyřicet let je Dalibor Janda (65) stálicí českého showbyznysu. Proto se nebojí říct, co si o mladých následovnících myslí. A že to nejsou zrovna vybíravá slova, která si pro ně bývalý slavík zvolil.

Známý zpěvák Dalibor Janda se proslavil hity jako Hurikán, Žít jako kaskadér nebo Kde jsi. A ty jeho písně se hrají dodnes.

Proto by mohl být dobrým vzorem pro nastávající generaci, která mu může jeho songy závidět. Dokonce si za ním mladí zpěváci chodili pro rady a chtěli napsat píseň na míru.

„Já ale nejsem žádný textař, skladatel, jako Štaidl nebo Svoboda. Takže jsem jim řekl, že já se do nich nedokážu vtělit, proto bych pro ně nebyl schopen udělat píseň na míru,“ řekl otevřeně v rozhovoru pro Expres.

A to není jediný důvod, proč by nikomu z mladých začínajících umělců nepodal pomocnou ruku. Prostě v nich nevidí potenciál!

„Já si ani nepamatuju jejich jméno. Všichni mi splývají, nevidím tam žádný obrovský talent. Za nás jste všechny rozeznal podle hlasů, já nějaký měl, jiný měl Gott či Matuška, který byl pro mě vzorem. Ale teď žádnou hvězdu nevidím,“ řekl razantně Janda.

Ten by dokonce nešel ani do tolik oblíbených pěveckých soutěží jako porotce. Podobnou zábavu totiž neuznává.

„Nekoukám na to, vlastně ani nevím, co se vysílá. Nezajímá mě to. Škoda že teď není nikdo, kdo by následoval ty velké hlasy, ale nejsou prostě kompletní. Nemají pořádnou image, hlas ani jméno,“ dodal Dalibor a tím uzavřel své vyprávění o mladé generaci zpěváků.

Fotogalerie

Anketa

Mladí zpěváci jsou nezajímaví, žádný velký talent tam nevidím, řekl Dalibor Janda

Super 80
Haha 12
Tvl 14
Komentáře