Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Dalibor Gondík aspiruje na celkové vítězství ve StarDance. | foto: StarDance

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy tančí zamíchal všemi kartami. Dalibor Gondík je totiž soupeř jiného kalibru. Jaké jsou jeho šance na výhru?

StarDance …když hvězdy tančí je sice zábavná show, soutěžící mají ale před sebou hodiny náročných tréninků. Zatímco ostatní známé tváře se teprve budou muset dostat do kondice, tu Dalibor Gondík díky pravidelnému běhání již dávno má. Vyhraje díky tomu celou StarDance?

Oblíbený herec a moderátor se totiž nemusí obávat, že by některý z tanců neudýchal nebo že by nezvládl fyzicky náročné tréninky, či dokonce rovnou přímé přenosy. Navíc mu do karet hraje i to, že roky patří mezi naše nejoblíbenější moderátory, o fanouškovskou základnu tak nebude mít nouzi.

Gondíka snad může porazit jen jeho vlastní psychika. Právě kvůli svému psychickému stavu totiž v minulosti trpěl epileptickými záchvaty, kvůli nimž dokonce na čas přišel o řidičský průkaz. Tehdy začal běhat a pracovat na své mysli.

O tom, že za jeho záchvaty může psychika, je Gondík přesvědčený i kvůli tomu, že nemá na mozku žádný neurologický nález. „Neurolog konstatuje – záchvat. Ten vám neřekne, že jsou to psychosomatické důvody. Ale u mě tomu tak asi bylo,“ myslí si Gondík, který je přesvědčen, že ví, proč se to stalo.

„Přiznám se, že je to tak hluboko, že to asi nemůžu nikomu říct,“ svěřil se před lety v rozhovoru pro magazín Téma. Pak ale začal pracovat na tom, aby dokázal se svou myslí pracovat tak, aby se to už nikdy neopakovalo. Ačkoliv nechtěl prozrazovat podrobnosti, svěřil se, že jde o intenzivní duchovní práci.

A jelikož Gondík působí opravdu zdravě, ostatní soutěžící by si právě na něj měli dávat pozor. Rázem se z něj stal aspirant na celkové vítězství.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:12 14. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Haha
  16
 • Super
  10
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  6
Komentáře