První krize ve StarDance? Gondíkova taneční partnerka s ním prý týden nepromluvila!

Jsou sice považováni za favority na celkové vítězství, stačí ale málo a jako pár se sesypou jako domeček z karet. Podle informací Expresu to totiž velmi skřípe mezi Daliborem Gondíkem a jeho taneční partnerkou Alicí Stodůlkovou. Oblíbený moderátor se dokonce prý měl nechat slyšet, že s ním krásná blondýnka týden nepromluvila!

Kdo se v sobotu díval na oblíbenou taneční show StarDance …když hvězdy tančí, musel si všimnout, že Dalibor Gondík a Alice Stodůlková nejsou v harmonii. Zřejmé to bylo i z jejich tance. Chyběl jim soulad a divák si nebyl jistý, kdo zrovna vede. Alice navíc přehnaně přehrávala a působila nepřirozeně, až afektovaně.

K menšímu střetu došlo i během rozhovoru s Markem Ebenem před porotou, kdy Dalibor popisoval, jak na něj Alice při tanci zasyčela, že ji má položit níž, což profesionální tanečnice nesla velmi nelibě.

Podle informací Expres.cz má ale toto vše jednoduché vysvětlení. Alice Stodůlková je totiž z námi nezjištěných důvodů na Gondíka naštvaná. Ke konfliktu mělo dojít na generální zkoušce.

„Dost to mezi nimi skřípe. Dalibor se dokonce na generálce přede všemi veřejně nechal slyšet, že Alice s nim týden nemluvila a že je na něj přísná,“ sdělil nám zdroj ze zákulisí České televize.

Pokud ale Gondík se Stodůlkovou chtějí projít dál a případně soutěž vyhrát, měli by se rychle srovnat. Diváci StarDance se totiž nedají oklamat a každé malé zaváhání je může stát místo. 

Své o tom ví i Daniela Šinkorová, která doplatila jen na to, že moc chtěla uspět, což diváci jen neradi vidí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:47 25. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  90
 • Haha
  55
 • Tvl
  40
 • Cože
  34
 • Sladký
  26
 • Super
  20
Komentáře

Mohlo by vás zajímat