jít naiDNES.cz

Konec siamských dvojčat Gondíkových: Zvládne Dalibor kariéru bez Adély?

Nadešel konec Gondíků v televizi, nebo ještě dostanou šanci? | foto: Profimedia.cz

Tohle je konec Gondíků v českých televizích, vedení televize Prima jim totiž z ničeho nic neprodloužilo smlouvu. A zatímco Adéla Gondíková se na tento den pečlivě připravovala, nad dalším osudem jejího bratra Dalibora visí otazník.

Dělí je od sebe tři roky, ale většina národa si myslí, že jsou dvojčata. Někteří by dokonce dali ruku do ohně za to, že se narodili jako siamská.

Dalibor a Adéla Gondíkovi postavili svou televizní kariéru na tom, že jsou sourozenci a oba mají herecký talent. A přestože loni přešli po letech na televizi Prima, kde se nestihli ani ohřát, za svou slávu a televizní kariéru vděčí naši největší soukromé televizi Nova, kde doslova zažili vrchol své televizní kariéry.

Za roky působení na Nově si vyzkoušeli moderování Snídaně s Novou, po Pavlu Poulíčkovi převzali dnes již legendární Kolotoč, dostali možnost moderovat estrádní pořad GoGo šou, přes nějž došli až ke kutilství v podobě Rad ptáka Loskutáka.

K jejich smůle jim ale jistá pozice na Nově nestačila a po letech se rozhodli přejít na Primu, kam je možná nalákala vidina lepších finančních podmínek, ale vedení Primy se jich při první příležitosti bez mrknuti oka zbavilo.

Fotogalerie

Co tedy nyní se sourozenci a jejich dalším působením v televizi bude? Jelikož v posledních letech jsou v kurzu hlavně kutilské nebo kulinářské pořady, je tu jistá šance, že by se mohli chytit ještě na jiné stanici.

Moc možnosti jim ale již nezbývá.

Z Primy je vyšplouchl Václav Postránecký, který bude moderovat obnovený pořad zesnulého Přemka Podlahy, Nova zásadně přeběhlíky zpátky nebere a na televizi Barrandov úřaduje s kutilským pořadem vnuk Přemka Podlahy Adam Novotný.

S největší pravděpodobnosti tak Gondíci zůstanou bez stálého televizního angažmá, což by se mohlo finančně podepsat hlavně na Daliborovi. Adéla totiž na rozdíl od svého bratra v posledních letech pilně pracovala na své herecké kariéře.

V současné době účinkuje dohromady ve dvanácti divadelních představeních a ve veleúspěšném muzikálu Mamma Mia!

A to není vše. Také se připravuje na muzikál Ať žijí duchové, který bude mít premiéru již v dubnu, a ještě divadelní inscenaci s názvem Hvězdné manýry.

To Dalibor Gondík tak prozíravý nebyl. I když úplně bez práce nezůstane, jeho repertoár je mnohem chudší. Na rozdíl od své sestry, která se nezastaví, hraje jenom v pěti představeních, což není časově moc náročné a už vůbec ne finančně dostačující.

Dalibor, který trpí velmi silnou epilepsií, by se tak měl hodně rychle porozhlédnout po jiné formě příjmu, ovšem je otázka, zda to nebude pro Gondíkovo chatrné zdraví moc velký zápřah. Přece jen se ani dalších deset divadelních představení nemůže vyrovnat jednomu honoráři z úspěšné televizní show.

Upadnou Gondíci po vzoru dalších dnes již zapomenutých moderátorů v zapomnění, nebo se ještě vzchopí a vrátí se v plné síle na některou ze tři velkých stanic? Počkejme si na to.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 30. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  54
 • Cože
  39
 • Super
  29
 • Haha
  29
 • Tvl
  26
 • Sladký
  15
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře