jít naiDNES.cz

Felix líbá Dádu na pusu! Provokuje snad Patrasová Lucii Gelemovou?

Tvrdá rána pro Felixovu milenku Lucii Gelemovou! | foto: instagram

Ještě nedávno si Dáda Patrasová (62) stěžovala, že má rozbouranou koupelnu, zatímco její manžel Felix Slováček (75) je v Londýně. Najednou je to jinak. Zpěvačka si na Instagram vložila fotku, na které se s ním líbá, a k ní přidala popisek: „Musím říct, že Felix se skvěle stará o náš dům!“ Provokuje snad Patrasová Slováčkovu milenku Lucii Gelemovou (35)?

Dáda Patrasová si nedávno stěžovala, že má rozkopanou koupelnu. „Vrátila jsem se z pohádkového představení do reality. Takhle mám rozbouranou koupelnu. Manžel na výletě v Londýně,“ stěžovala si na sociální síti.

Pár dní nato zpěvačka sdílí fotku, na níž se s manželem líbá. „Musím říct, že Felix se skvěle stará o náš dům,“ napsala Patrasová ke snímku.

Někteří sledovatelé Dagmařiných sociálních sítí se nad fotkou rozplývají a zpěvačce přejí, aby se s Felixem znovu dala dohromady. Jiní se fotografii podivují. „Dádo, já téhle fotce nerozumím. Vždyť jste silná žena a tohle nemáte zapotřebí,“ píše jedna z žen do diskuze. „Nechápu to, Dádo, jste spolu, nebo ne?“ píše další.

Patrasová přece jen svým fanouškům napsala na vysvětlenou: „Ano, jsme pořád manželé a rodiče našich dětí.“ Nakonec jí to ale nedalo a trochu si rýpla do Slováčkovy milenky Lucie Gelemové. „Teď ho ta paní donutí asi k nějakému cancu,“ píše Dáda.

Přestože nám Patrasová sdělila, že snímek sdílela proto, že se manžel hezky stará o dům, její komentář o „paní“ a „cancu“ mluví za vše.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:48 6. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Super
  17
 • Tvl
  15
 • Haha
  11
 • Sladký
  9
 • Cože
  6
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře