Felix líbá Dádu na pusu! Provokuje snad Patrasová Lucii Gelemovou?

Tvrdá rána pro Felixovu milenku Lucii Gelemovou! | foto: instagram

Ještě nedávno si Dáda Patrasová (62) stěžovala, že má rozbouranou koupelnu, zatímco její manžel Felix Slováček (75) je v Londýně. Najednou je to jinak. Zpěvačka si na Instagram vložila fotku, na které se s ním líbá, a k ní přidala popisek: „Musím říct, že Felix se skvěle stará o náš dům!“ Provokuje snad Patrasová Slováčkovu milenku Lucii Gelemovou (35)?

Dáda Patrasová si nedávno stěžovala, že má rozkopanou koupelnu. „Vrátila jsem se z pohádkového představení do reality. Takhle mám rozbouranou koupelnu. Manžel na výletě v Londýně,“ stěžovala si na sociální síti.

Pár dní nato zpěvačka sdílí fotku, na níž se s manželem líbá. „Musím říct, že Felix se skvěle stará o náš dům,“ napsala Patrasová ke snímku.

Někteří sledovatelé Dagmařiných sociálních sítí se nad fotkou rozplývají a zpěvačce přejí, aby se s Felixem znovu dala dohromady. Jiní se fotografii podivují. „Dádo, já téhle fotce nerozumím. Vždyť jste silná žena a tohle nemáte zapotřebí,“ píše jedna z žen do diskuze. „Nechápu to, Dádo, jste spolu, nebo ne?“ píše další.

Patrasová přece jen svým fanouškům napsala na vysvětlenou: „Ano, jsme pořád manželé a rodiče našich dětí.“ Nakonec jí to ale nedalo a trochu si rýpla do Slováčkovy milenky Lucie Gelemové. „Teď ho ta paní donutí asi k nějakému cancu,“ píše Dáda.

Přestože nám Patrasová sdělila, že snímek sdílela proto, že se manžel hezky stará o dům, její komentář o „paní“ a „cancu“ mluví za vše.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:48 6. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Super
  17
 • Tvl
  15
 • Haha
  11
 • Sladký
  9
 • Cože
  6
Komentáře