Dáda na narozeninách Krampola: „Gelemová je mi jedno, ale manžela poškodila“

Úterní večer se Sloupový sál v Rudolfinu zaplnil hosty Jiřího Krampola, který se zde rozhodl oslavit velké životní jubileum. Dorazila většina showbyznysové smetánky, včetně Dády Patrasové (62), která se dosud může pyšnit nebývalým půvabem. Kdo ale tentokrát chyběl, byl Felix Slováček (75) s milenkou Lucií Gelemovou (35).

Rudolfinum se rozezvučelo veselím Jiřího Krampola a jeho přátel, které oblíbený herec pozval na oslavu svých 80. narozenin. V médiích se už pár dní rozebírá, zda se na události potká Dagmar Patrasová se svým manželem Felixem Slováčkem a jeho milenkou Lucií Gelemovou. Jenže stejně jako se na Felixově nedávné oslavě neobjevila Dáda, na oslavě Jiřího Krampola se naopak neukázal ani Felix, ani jeho výtvarnice Lucie.

Předně chci říct, že jsou to narozeniny pana Krampola a pan Krampol si pozve, koho on chce. Manžel nemá co řešit, jestli já můžu, nebo nemůžu přijít na nějaký večírek,“ vysvětlila Expresu Patrasová jasně, že to ona je s Jiřím Krampolem dlouholetá kamarádka a že její pozvání rozhodně nemá v rukou její manžel. „Jsme kamarádi opravdu dlouholetí a zažili jsme spolu s našimi partnery různé dovolené a mám ho hrozně ráda, je to fajn kluk,“ dodala Dáda.

Přestože už je Felix Slováček zpátky z dovolené, kterou si užil s Lucií, jubileum svého kamaráda Jiřího Krampola se zřejmě rozhodl zazdít, neboť by se tam střetl tváří v tvář celý jejich pověstný trojúhelník, což by nemuselo být nikomu z nich po chuti.

Byl už celý den doma, takže my jsme se setkali po té jeho vypečené dovolené,“ pokračovala Dáda a reagovala na nejprobíranější snímek posledního týdne, na němž stojí její muž Felix v plavkách a jeho milenka Lucie mu zbožně klečí u nohou. Fotka obletěla média a sociální sítě a stala se absolutním hitem týdne.

„Nejradši bych řekla bez komentáře, ale myslím si, že to nebyl šťastný snímek a že asi mého manžela poškodil,“ vyjádřila Patrasová velmi diplomaticky svůj názor na fotografii.

Na otázku, zda si pamatuje, že by Felix ve vztahu s ní měl podobný nápad, aby se takto zvěčnili, odpověděla ale poměrně rázně. „Že bychom udělali Adonise a Héru? To rozhodně ne. My jsme neměli zapotřebí něco předstírat, hrát a hlavně jsme neměli zapotřebí dělat všechno pro to, abychom byli v médiích!“

Dáda se v poslední době straní komentářů na mladou partnerku svého muže a určitě netouží po skandálech. Zato Lucie Gelemová ženu svého milého kdysi namalovala s lejnem na hlavě, což si Patrasová samozřejmě nenechala líbit, dámy si pak v médiích ostře vyměňovaly názory. 

Dnes se situace uklidnila a Dáda dává najevo, že je nad věcí. Ona je mi naprosto jedno a nemá cenu, abych se zaobírala touhle osobou,“ řekla na závěr.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:31 10. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  68
 • Trapas
  20
 • Haha
  18
 • Tvl
  14
 • Cože
  10
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat