Odsuzovaná Dáda Patrasová: Má ještě šanci, nebo je to ztracený případ navždy?

Dá se Dáda ještě do kupy? | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Královna dětských srdcí Dáda Patrasová (62) všechny šokovala tím, když dva dny po Štědrém dni bourala opilá. Najednou se z přátelské herečky stal komický nepřítel číslo jedna a veřejnost ji začala lynčovat. Ale opravdu je tak na dně, že už ji můžeme rovnou odepsat?

Herečka si svou pověst hodné tety od dětí nepošramotila poprvé, ale nyní o dost výrazněji. Nikdo nečekal, že by si Dáda sedla za volant totálně „pod parou“ a nadýchala 2,5 promile. O její závislosti na alkoholu se mluvilo už roky, ale že je na tom tak špatně a ohrožuje ostatní, veřejnost i nejbližší totálně namíchlo.

Lidé na sociálních sítích chtějí, aby pykala za své činy a dostala exemplární trest, aby bylo zřejmé, že ani celebritám vše neprojde. Ale není pro ni ten největší trest za řízení v opilosti ten, že si nadobro zničila svou pověst, a dokonce dostala veřejně vyhazov z divadla?

Nechceme se jí zastávat, ale pořád je to člověk s dlouhodobými problémy a potřeboval by pomoci.

Všichni ji vidí jako slabou alkoholičku, která nad svým démonem nedokáže zvítězit. Jenže kdo si prošel podobným peklem alkoholismu, shodne se na tom, že to není cesta zrovna lehká, pijan si hodně dlouhou dobu nedokáže či nechce připustit, že má obrovský problém, který ho odřezává od rodiny, přátel i práce.

Ale i Dagmar Patrasová má své světlé chvilky, kdy je střízlivá, hezky upravená, nemá odulý obličej a mluví srozumitelně a přátelsky. Přesně jako před měsícem, kdy jsme s herečkou dělali rozhovor na otevření jednoho butiku.

Byla to naprosto odlišná osoba od toho opilce za volantem.

Patrasová bývá přátelská, někdy se alkoholu ani nedotkne, po odulosti v obličeji ani památky a bylo na ní vidět, že je plná života. Mluvila o své rodině a vnoučcích s úsměvem na tváři. Bylo poznat, jak je pyšná, že je babičkou, a dokonce i pro manžela Felixe Slováčka (75) měla slova lásky. „Vycházíme spolu skvěle, užíváme si dětí,“ prozradila rozněžnělá Dáda.

Bohužel to už ale není častý jev. Většinou vítězí ta temná strana, která ji stahuje na naprosté dno a k zoufalství.

Vždyť to byla tak krásná žena, kterou milovaly tisíce mužů!

Dokonce i režisér Ladislav Smoljak chtěl kvůli Dagmar opustit rodinu. Svou dokonalou postavou, uhrančivým pohledem a svůdnými rty se stala jednou z nejkrásnějších hereček. Pro takové sexbomby je opravdu těžké stárnout a buď sáhnou po pomoci plastického chirurga, nebo pak po lahvi alkoholu.

Dáda podle všeho zkusila obojí, ale štěstí jí to nepřineslo. Časté estetické zákroky zohyzdily její dříve krásnou tvář a alkohol tomu dost nepomohl. Ale opravdu je to taková hromádka neštěstí, nad kterou každý zlomil hůl, nebo si konečně uvědomí, že má problém? I když to vypadá, že všichni stojí proti ní, ona dokáže vstát jako fénix z popela a být za dámu. Vytře všem zrak a se závislostí jednou provždy zatočí?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:04 6. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Haha
  51
 • Super
  44
 • Tvl
  20
 • Sladký
  19
 • Cože
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat