Dagmar Patrasová o opilecké nehodě: Nesmysl, žádný alkohol jsem nepila!

Dagmar Patrasová při dechové zkoušce nadýchala až dvě a půl promile. Že by ale v den nehody požila alkohol, popírá. | foto: koláž expres

Jako zázrakem se nikomu nic nestalo! Během nehody, k níž došlo kolem druhé hodiny odpoledne na pražské křižovatce Boleslavské a Korunní ulice, nikdo neutrpěl zranění. Dagmar Patrasová (62), která byla jednou z účastnic nehody, ale nadýchala až dvě a půl promile. Herečka tak přišla o papíry a je podezřelá z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová ve středu kolem druhé hodiny odpoledne bourala. K nehodě došlo na pražských Vinohradech, na křižovatce ulic Boleslavská a Korunní. Přestože se nikomu nic nestalo, Patrasová nadýchala alkohol a na místě jí byl odebrán řidičský průkaz!

„Nehoda se jako taková obešla naštěstí bez zranění. Policisté podrobili oba řidiče orientačním dechovým zkouškám. U jednoho z řidičů, respektive řidiček byla orientační dechová zkouška opakovaně pozitivní, kdy ve všech případech byla naměřená hodnota přibližně dvě a půl promile alkoholu v dechu. Z toho důvodu je v tuto chvíli řidička podezřelá z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan s tím, že herečce hrozí až tři roky odnětí svobody. 

Navzdory výsledku dechové zkoušky Patrasová popírá, že by sedla za volant pod vlivem alkoholu.

„Já jsem žádný alkohol nepila, den předtím jsme pili alkohol u dcery Aničky a to je celé. Bylo to víno. Vůbec se mě na tyhle věci neptejte. Proč jako? bránila se Dáda ve zprávách TV Nova.

„Co vám k tomu mám jako říct? Prostě mě naboural pán z Ukrajiny. Já jsem v pořádku, to je jenom levý blatník, nikomu se nic nestalo. A pána si odvezla nějaká policie nebo co,“ tvrdila odpoledne pro pořad Top Star. Po nehodě byla Patrasová převezena na policejní služebnu, odkud následně odjela taxíkem domů.

O té nehodě vím. Dáda nadýchala,vyjádřil se k tomu hereččin manžel Felix Slováček, který měl v době nehody vystoupení mimo Prahu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:00 25. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  134
 • Trapas
  85
 • Tvl
  25
 • Cože
  18
 • Super
  15
 • Sladký
  14
Komentáře