Dáda Patrasová prolomila mlčení o alkoholové nehodě: „Pila jsem. A hodně!“

Dáda hned po nehodě tvrdila, že alkohol nepila. | foto: Profimedia.cz

Konečně promluvila! Herečka Dagmar Patrasová dlouhou dobu mlčela o svém alkoholovém prohřešku, kdy se o Vánocích podílela na dopravní nehodě a nadýchala 2,5 promile. Potvrdila, že skutečně sedla za volant opilá, a ze svého prohřešku se prý poučila. „Byla to jedna z největších pitomostí, které jsem v životě udělala,“ řekla Patrasová.

Popřela, co se dalo, útočila na kameramany a v dalších dnech se jen občas objevila na veřejnosti v obřích slunečních brýlích a s co nejvíce zakrytým obličejem. Dáda Patrasová se snažila z průšvihu, kdy se 26. prosince stala aktérkou dopravní nehody pod vlivem alkoholu, všelijak vymluvit.

Nyní, bezmála po měsíci od celé události, si však hrdinka dětských pořadů uvědomila, že bude nejlepší jít s pravdou ven. V rozhovoru pro týdeník Sedmička konečně oficiálně přiznala, že sedla za volant pod vlivem. A alkoholu prý nebylo málo...

„Ano, pila jsem. A přiznávám, že jsem pila hodně,“ potvrdila Dáda informace, že nadýchala 2,5 promile.

Dáda Patrasová se poprvé od nehody objevila venku.

Dáda Patrasová se poprvé od nehody objevila venku.

O tom, že oblíbená herečka nejde pro sklenku daleko, se poslední dobou mluví čím dál častěji. Na vině může být třeba i nelehká životní situace s manželem Felixem Slováčkem, který se všude honosí mladou milenkou Lucií Gelemovou. Ať tak či onak, Dáda si prý uvědomuje, že tentokrát zašla příliš daleko.

„Byla to jedna z největších pitomostí, které jsem v životě udělala. Nevím, jak mě mohlo napadnout řídit po flámu,“ kroutí hlavou. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:43 pátek 17. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  12
 • Tvl
  11
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Komentáře