Havlová zachránila Vary: Bartošku ve štychu i přes zranění nohy nenechala

Herečka Dagmar Havlová (66) festival v Karlových Varech miluje a snaží se žádný ročník nevynechat. Nejinak tomu je i letos. I když se vyrojily zprávy o tom, že kvůli zranění nohy nedorazí, opak se stal pravdou, Jiřího Bartošku ve štychu nenechala!

Ani 54. ročník filmového svátku v Karlových Varech se neobejde bez vzácné návštěvy v podobě Dagmar Havlové. V průběhu festivalu se sice objevily informace, že kvůli údajnému zranění nohy vůbec nepřijede, už v úterý se ukázalo, že si oblíbenou akci herečka nenechá vzít.

„Dáša do Varů asi nepřijede, není jí dobře,“ šuškali si prý někteří návštěvníci pondělní Moët party. Obavy, že dá Havlová Karlovým Varům košem, se ale naštěstí nepotvrdily.

Do lázeňského města herečka dorazila v dobré náladě, ubytovala se v hotelu Pupp a nutno říct, že po údajném zranění nohy už nebylo ani památky. Pro pohodlné a bezproblémové pochůzky po městě se vyzbrojila apartními teniskami a vydala se do ulic.

Podobně jako loni bývalá první dáma nedorazila kvůli některému z opulentních večírků, chtěla si spíše v soukromí užít atmosféru milovaného festivalu bez toho, aby na sebe zbytečně poutala pozornost na některé z akcí.

To ale není všechno! V Domě České televize se ve středu odpoledne zúčastní besedy s tvůrci snímku Vlastníci, kde jí bude sekundovat například herec Stanislav Majer.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:58 čtvrtek 31. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 56
  • 45
  • 29
  • 24
  • 24
  • 16
Komentáře