jít naiDNES.cz

Odpočatá Havlová vyrazila na Tarantina: Léto v Česku jí svědčí, vypadá skvěle!

Dagmar Havlová si užívá léto v Česku. „Na lenošení u moře mě moc neužije,“ nechala se slyšet herečka, která vypadá skvěle. | foto: Herminapress

Herečka Dagmar Havlová (66) nepatří mezi ty, kdo s příchodem letních měsíců balí kufry a mizí k moři. Horka a lenošení na pláži moc nemusí, má raději aktivní dovolenou, kterou šikovně kombinuje s pobytem na chalupě nebo u přátel. Nutno říct, že jí relax v Česku víc než svědčí, na premiéře nového filmu Quentina Tarantina vypadala skvěle.

I když léto tráví v Česku, rozhodně se necítí nijak ochuzená, naopak. „Jezdím na výlety s pejsky,“ přiznala primáckému Top Staru Dagmar Havlová, která také hojně navštěvuje přátele.

„Moc ráda cestuju po památkách. Chtěla bych se ještě vypravit po stopách Eleonory Akvitánské, kterou teď hraju ve hře Lev v zimě ve Vinohradském divadle. A chtěla bych se podívat na hrob Máří Magdalény, ale to všechno až na podzim, až nebudou vedra,“ prozradila herečka, která se zotavila ze zranění nohy a je zase ve skvělé formě.

„Já si každý rok zjara něco zlomím, ale to mám odmalička. Já jsem to počítala. Já jsem měla odmala 22 zlomenin,“ svěřila reportérce Top Staru Havlová.

Prozradila dokonce i to, proč je to číslo tak vysoké. „To jsem si zapříčinila, když jsem nosila nemocného manžela do schodů, když byl nemocný několik let. A jednak v mnoha hrách padám na kolena a nevzala jsem si chrániče, takže to mám i z jeviště,“ nechala se slyšet bývalá první dáma, která neztrácí svůj pověstný optimismus a dobrou náladu.

„Nemůžu si stěžovat. Trochu mě zlobí oči, ale to je už také v pořádku. Tak přijímám stáří, jak to jde. Tak jak to přichází. Přijímám to s pokorou a úctou. Všechno je, jak má být,“ dodala Havlová, která s kamarádkou vyrazila na – v pořadí již devátý – film režiséra Quentina Tarantina. 

„Režisér i herci jsou sázkou na jistotu, nemohla jsem tu chybět,“ doplnila.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat