Jak se zapíjí žal podle Dagmar Havlové: V jedné ruce dort, ve druhé řízek

7. června
Velký kus pozornosti si pro sebe na pohřbu Josefa Abrháma ukrojila herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová. Nejprve měla zpoždění, autem zablokovala chodník a se štosem papírů nervózně zamířila k bočnímu vchodu do kostela. Přečetla svůj proslov, pak se zase sebrala a zmizela pryč. Definitivní sbohem pro zesnulého kolegu a kamaráda to ale nebylo.

Dagmar Havlová se na „místo činu“ vrátila. Respektive se vrátila do nedaleké hospody, kam někteří smuteční hosté zamířili, aby si na Josefa Abrháma připili. 

Nechyběl šéf karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška či třeba pařmen Jiří Macháček.

Jiří Macháček s Dagmar Havlovou

Havlová tentokrát nepřijela ve svém luxusním audi, přivezla ji asistentka. A tak si mohla někdejší první dáma dát k řízku a zákusku také nějakou tu skleničku.

Havlová si dala řízek i s dortíkem.

Dagmar Havlová

Kromě asistentky si přivezla i svého čtyřnohého mazlíčka, boxerku Grace. Ta se stala hvězdou zahrádky a v jednu chvíli dokonce vzala do zaječích a šla se pozdravit s opodál stojícími fotografy.

Havlová s sebou vzala i svou fenku Grace.

Na svou fenku nedá Dagmar Havlová dopustit. Od té doby, co ji před několika lety pokousala doga, ji střeží jako oko v hlavě a především ji rozmazluje.

„Dělám všechno, aby byla šťastná ona, a tím pádem i já,“ popisovala před pěti lety Blesku.

Fotogalerie

Komentáře