Patrasová má fobii z posiloven, do plavek hubne raději doma na zahradě

Dagmar Patrasová se tetelila blahem. | foto: Herminapress

Herečka Dagmar Patrasová (63) se už za pár dní vydá na dovolenou do Tuniska, kde si s partou přátel bude užívat slunce, opalování a objevování krás této severoafrické země. I z toho důvodu se rozhodla, že na sobě trochu zamaká. Od základů změnila jídelníček, pravidelně jí a také cvičí. A výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Nemám moc ráda fitness centra a posilovny. Když jsem vyrazila za cvičením, dopadlo to tak, že jsem rozdávala podpisy a lidé se mnou chtěli fotit,“ svěřila se v Top Staru Dagmar Patrasová s tím, že žádosti o autogram byly ještě docela příjemné a nemá s nimi problém.

„Co mi ale vadilo, na to jsem si nikdy nezvykla, je to, jak na vás lidé koukají a pozorují vás,“ doplnila s tím, že to nakonec vyřešila po svém. Trenérku si několikrát týdně zve domů a cvičí třeba na zahradě.

„Kromě cvičení jsem také změnila jídelníček. Jím teď pravidelně, zkouším nové recepty a seznamuji se se zdravými pokrmy, které na talíři vypadají skvěle a taky tak chutnají,“ pochlubila se Patrasová s tím, že jí s vařením a přípravou pomáhá výživová poradkyně.

„Zná to snad každý. Ne vždycky je čas a chuť vařit, jsou dny, kdy se člověk odbývá, anebo dokonce vynechá jídlo...,“ zamýšlela se před kamerami FTV Prima herečka, která si nový životní styl pochvaluje.

„Mám teď víc energie, budím se odpočatá, o centimetrech v pase, které ubyly, ani nemluvě,“ usmívala se Dáda, která za pár dní vyrazí na soustředění finalistů Muže roku 2019, kam odlétá společně s Jiřím a Hanou Krampolovými.

Fotogalerie

Komentáře