Tohle zničí Dádu: Felix prý plánuje veselku s o čtyřicet let mladší milenkou!

22. ledna 2016
Noční můra Dády Patrasové zřejmě nemá konce. Když už se zdálo, že je s jejím mužem Felixem Slováčkem vše na dobré cestě za usmířením a s milenkou Lucií Gelemovou ukončil poměr, přichází to nejhorší. O čtyřicet let mladší milenka totiž všude rozhlašuje, že se s Felixem budou brát a zakládat rodinu!

Fotogalerie

Kolik ran ještě schytá? Dětský idol a oblíbená herečka Dáda Patrasová je terčem dalších nepříjemností. Poté, co jí manžel několikrát slíbil, že se už s Lucií Gelemovou nikdy neuvidí, byl po jejím boku viděn hned na několika akcích.

Kromě toho, že se vodili za ruce a věnovali si několik svůdných pohledů, se na veřejnost také dostává informace, že by se tihle dva měli brát a zakládat rodinu.

Na svědomí to má prý samotná Gelemová, která si Felixe snaží nechat jen pro sebe.

Z dobře informovaných zdrojů ale víme, že Felix a Dáda nejsou stále rozvedeni, i když žádost herečka podala začátkem listopadu. Sňatek s o čtyřicet let mladší milenkou by tak nebyl možný.

Otázkou tedy zůstává, proč Gelemová takové informace vůbec vypouští z úst. Podle samotného Slováčka je to totiž celé opět hloupost. ,,Moje žena je Dáda,“ zopakoval nám několikrát.

Na otázku, co je pro něj Lucie Gelemová ale nedokázal odpovědět.

My tak jen doufáme, že tento fakt bude pro Felixe dalším důvodem, proč vztah se slávychtivou umělkyní ukončit. Nejen, že cizím lidem vypráví podle samotného Felixe bludy, ale také neustále ubližuje jeho manželce Dádě Patrasové.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:48 sobota 21. května 2016. Anketa je uzavřena.

  • 52
  • 15
  • 14
  • 13
  • 12
  • 11
Komentáře