Tajná oslava narozenin Dády Patrasové. Rodina chyběla, Krampolovi ne!

Dáda Patrasová slavila narozeniny. Společnost jí dělali zase manželé Krampolovi. | foto: Koláž Expresu

Odstřihla se Dáda Patrasová úplně od své rodiny, nebo spíš rodina od ní? Vypadá to tak. Více času než se svými nejbližšími totiž tráví s manželi Krampolovými, z nichž se v posledních týdnech stali její nejvěrnější kumpáni. Byli to právě oni, kdo jí uspořádali tajnou oslavu narozenin. Rodina chyběla!

Ještě 24. prosince byla obklopená svou rodinou, pak se ale stalo něco, co zásadně změnilo její život. Dáda Patrasová nasedla do svého vozu pod vlivem alkoholu a nabourala. Přivolaní policisté jí po dechové zkoušce naměřili 2,5 promile alkoholu.

Ačkoliv ještě Štědrý večer strávila v kruhu rodinném, čímž se také pochlubila na sociálních sítích, bylo to také naposledy, kdy nějakou společnou fotografii zveřejnila. Její instagramový profil je od toho osudného dne plný podivných koláží, které její fanoušci i hejtři doslova hltají.

V posledních týdnech se ale něco zásadního změnilo. Patrasová totiž našla kumpány, kteří vědí, čím si prochází. Oblíbená zpěvačka se totiž sblížila s Jiřím a Hankou Krampolovými. Právě s nimi tak tráví každou svou volnou chvíli. A v jejich společnosti oslavila i své 63. narozeniny. Oslavu Patrasová od svých přátel dostala jako překvapení.

„Byl to pro mne šok, protože jsem oslavu vůbec nečekala. A mockrát děkuji,“ svěřila se Patrasová, která se podle informací Expresu podobného gesta od své rodiny dočkat neměla. „S rodinou byla letmo. Nic velkého se neuskutečnilo,“ sdělila nám zpěvaččina kamarádka.

Nikdo se tak Dádě nemůže divit, že ke Krampolovým tak přilnula. Právě oni jí totiž momentálně suplují rodinu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat