A máš to, Felixi! Před Dádou v Tunisku poklekli finalisté Muže roku, řádila i v bazénu

Dáda to Felixovi vrátila i s úroky. Takhle zapózoval na soustředění Muže roku. | foto: koláž Expresu

Je jako v ráji! Česká herečka a poslední dobou i skandalistka Dáda Patrasová odletěla na soustředění finalistů Muže roku do Tuniska a obležení svalnatých mladíků si tam jaksepatří užívá. Znát to bylo hlavně včera, když se slunila v bazénu na nafukovacím plameňákovi. Soutěžící ji obskakovali jako královnu! Následně s nimi dokonce zapózovala tak jako její manžel Felix Slováček na loňské dovolené s milenkou Lucií Gelemovou. Co na to asi Felix říká?

Když loni na dovolené vystavila Lucie Gelemová svého milence Felixe Slováčka jako Adonise s vytaženými ponožkami pomalu až po kolena, veřejnost to brala v první řadě jako provokaci Dády Patrasové, jeho manželky. Ta to teď ale svému muži i jeho lásce vrátila i s úroky.

Oblíbená dětská herečka, která ale těm nejmenším ve světle zimní alkoholové aféry příkladem zrovna nejde, totiž odcestovala na soustředění finalistů soutěže krásy Muž roku. A nijak se netají tím, že si pozornost osvalených mladíků náramně užívá.

Během včerejšího dne si například zařádila na nafukovacím plameňákovi v bazénu, kde ji několik finalistů obletovalo jako královnu, a dokonce došlo i na svůdné polibky jejích nohou.

Dáda to Felixovi vrátila i s úroky. Takhle zapózoval na soustředění Muže roku.

Dáda v řádila v bazénu.

Pořádně to ovšem Felixovi natřela až následně, když zapózovala s kompletní finálovou sestavou v takřka stejné pozici jako její manžel s milenkou na loňské dovolené. 

Dáda to Felixovi vrátila i s úroky. Takhle zapózoval na soustředění Muže roku.

Před Dádou pokleklo hned dvanáct mladíků!

Jenže zatímco před Adonisem-Felixem poklekla jen Gelemová a z fotky si všichni dělali především legraci, Dádu uctilo hned dvanáct mládenců!

Fotogalerie

Komentáře