Dáda jim je ukradená. Takhle si Slováček užívá s Gelemovou na horách!

Gelemová je zase na koni. Slováček se na Dádu vykašlal a odjel si užívat s milenkou. | foto: Koláž Expresu

Ještě 24. prosince byla Dáda Patrasová na koni a vypadalo to, že brzy milenku svého muže Lucii Gelemovou vyšachuje, vlastní chybou ale znemožnila sama sebe. Felix Slováček ji nejenže ignoruje, ale vesele si dál užívá se svou o desítky let mladší milenkou.

„Štědrý večer nastal,“ napsala Dáda Patrasová k snímku ze štědrovečerní večeře, na níž se sešla nejen se svým synem Felixem a jeho dětmi, ale dokonce i s veřejně nevěrným mužem Felixem Slováčkem, který tak v takto důležitý večer dal přednost své pravé rodině před milenkou.

Ačkoliv to mohlo vypadat, že Patrasová prožívá šťastnější období svého vztahu se Slováčkem, dva dny nato bylo vše jinak. Oblíbená herečka nejenže cestou na představení nabourala, ale po příjezdu policie se ukázalo, že má v krvi 2,5 promile alkoholu.

I když by se mohlo zdát, že v tento moment se Slováček na všechno vykašle a přispěchá matce svých dětí na pomoc, vše je jinak. Nejenže se nechal slyšet, že ji opustil právě kvůli jejím alkoholovým excesům, ale naznačil, že je Dáda nemocná.

„U někoho jsou na vině deprese, schizofrenie. Jestli k tomu člověk má už nakročeno, anebo se k tomu postupem času dostane, já to neumím vysvětlit, na to nejsem vyškolený. O jejím problému mluvím už deset nebo patnáct let. Všichni vidí jenom to, že já jsem ten nejhorší, že se na ni vykašlu. Ale žít s člověkem, který pije, je peklo,“ sdělil Blesku Slováček, který se na stará kolena nechce zabývat problémy své ženy.

Zřejmé je to i z jeho chování.

Zatímco Dáda byla dlouhé dny zavřená ve svém domě a vyšla ven po dlouhých devíti dnech, Slováček si celou dobu užíval se svou mladou milenkou. A Dáda? Ta jim je, jak se zdá, ukradená.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:13 pondělí 6. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  32
 • Super
  30
 • Haha
  17
 • Tvl
  16
 • Cože
  12
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat