jít naiDNES.cz

Dáda vzkazuje Gelemové: Neoslovujte mě paní Patrasová! Jmenuji se Dagmar Slováčková!

Dádě chodí údajně výhrůžné dopisy od Gelemové. Dáda jí na oplátku vzkazuje: „Neoslovujte mě paní Patrasová!“ | foto: koláž expres

Válka Slováčkových není u konce, ale v plném proudu! Když se Felix Slováček (76) nedávno v rozhovoru svěřil o svých úmyslech zbavit Dádu Patrasovou (63) svéprávnosti, ta na oplátku vytáhla údajnou saxofonistovu demenci. Teď herečka a modla dětských srdcí tvrdí, že jí Slováčkova milenka Lucie Gelemová (36) posílá výhrůžné dopisy.

Velmi netradičnímu rodinnému modelu přihlíží národ díky herečce Dádě Patrasové a jejímu zákonnému manželovi Felixi Slováčkovi.

Když vylezla na povrch saxofonistova nevěra s mladou umělkyní Lucií Gelemovou, všichni předpokládali, že románek dříve nebo později upadne v zapomnění a manželé se spolu dál budou objevovat na veřejnosti.

Opak se stal pravdou. Slováčkův vztah s milenkou se utužil, manželé na sebe plivou jed na veřejnosti.

Nedávno se Felix časopisu Rytmus života svěřil s tím, že zvažuje zbavit svou ženu svéprávnosti, údajně kvůli jejímu alkoholismu, který si podle hudebníka vůbec nepřipouští.

Odpověď Patrasové na sebe nenechala dlouho čekat a herečka deníku Aha! na oplátku řekla: „Před třemi lety mu na magnetické rezonanci diagnostikovali počínající demenci. Jestli je tedy někdo nesvéprávný, je to on!“

Tentokrát Dáda Patrasová dala vyjádření webu eXtra.cz. A naznačila, že věci se mají jinak, než se na první pohled zdá.

S mým manželem jsem již čtyřicet let, máme spolu dvě úspěšné, dnes již dospělé děti, které oba milujeme. Máme krásné vnuky, ze kterých se s mým manželem radujeme,“  začala ze široka Dáda.

„Proto nerozumím tomu, proč další milenka v pořadí si mně, Felixově manželce, dovoluje psát výhrůžné dopisy. Takže vzkaz pro paní Gelemovou: Už toho nechte. A neoslovujte mě ‚paní Patrasová‘. Mé jméno je Dagmar Slováčková,“ vzkázala Patrasová.

Jak už tomu bylo i v minulosti, s milenkou Felixe Slováčka se uráží veřejně prostřednictvím médií.

Servítky si nebrala jak s Lucií Gelemovou, tak se svým stále ještě mužem.

„Nechápu ani to, že když Felix přijede domů, je na mě jako mílius, dokonce se chová tak, jak by se to jeho milence patrně nelíbilo, a druhý den si pak přečtu jeho nactiutrhačný rozhovor. Doteď jsem si myslela, že se takhle chová jen rozdvojená osobnost,“ naznačila herečka, jak vypadá její vztah se saxofonistou v soukromí a jak to vypadá navenek.

Je jasné, že toto rodinné drama by se mělo začít urgentně řešit. Vztahy jsou mezi jednotlivými účastníky znatelně napjaté a začíná se z toho stávat válka Roseových po česku.

Ta, jak víme, neměla dobrého konce právě proto, kam až se to nechalo zajít...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat