jít naiDNES.cz

Zase pije? Dáda Patrasová posílá fanouškům hodně podivné vzkazy

Dagmar Patrasová popírá, že by před cestou pila, a vymlouvá se na zbytkový alkohol. | foto: Archiv

Nejsou to ani dva měsíce, co Dáda Patrasová (62) bourala pod vlivem alkoholu. O jejích problémech s návykovou látkou se šuškalo už pár let, ale herečka to nikdy nepřiznala. Až po tom velkém průšvihu přiznala, že řídila a měla 2,5 promile v krvi. Od té doby se neměla alkoholu ani dotknout. Ale její příspěvky na Instagramu mluví jinak. Fanoušci se bojí recidivy!

O Dádině zálibě v alkoholu si štěbetali i vrabci na střeše. Ale vypadalo to, že nehoda, kterou způsobila „pod parou“, ji natolik vystrašila, že už se lahve nedotkla. Všichni si říkali, že to herečku vyděsilo natolik, že na víno zapomene.

Ovšem poté, co si obnovila sociální sítě a už zase zvesela postuje jeden příspěvek za druhým, se začalo dít něco divného. Místo hezkých fotek s kolegy, přáteli či přítelem si tam dala pár fotek, které nikdo nepochopil.

Především nebylo poznat, co má být obsahem těch postů. Vypadalo to, že se jí hodně rozostřila čočka, třásla ruka nebo nebyla při smyslech, když fotila nějaké šperky, které vypadaly jako divná čmouha.

Proto se není čemu divit, že se vyrojily spekulace o tom, že do alkoholového opojení mohla znovu spadnout. Není přece normální, že by někdo umístil na svůj profil fotku, na níž není poznat, co to je, nebo má jasně viditelné závady.

Snad to bylo jen nedorozumění a Dáda si neuvědomila, že by mohla vyvolat takové klepy, že zase pije. Byla by škoda, kdyby si z autonehody nevzala ponaučení a opět do toho spadla. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:00 13. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Haha
  15
 • Super
  11
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  7