Dagmar Patrasová po opilecké nehodě: Byl to zbytkový alkohol ze včera!

Dáda Patrasová se brání: „Byl to zbytkový alkohol!“ | foto: Profimedia.cz

Přestože opakovaně nadýchala dvě a půl promile, Dagmar Patrasová (62) trvá na tom, že opilá za volant nevlezla! Zpěvačka a herečka měla ve středu v odpoledních hodinách autonehodu, při které se srazila s jiným vozidlem na křižovatce pražských ulic Boleslavská a Korunní. Nikdo naštěstí neutrpěl žádné zranění. Patrasové hrozí až tři roky odnětí svobody za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky.

Na druhý svátek vánoční se Dagmar Patrasová stala účastníkem autonehody, k níž došlo v Praze na Vinohradech. I když se nikomu nic nestalo, nehoda vzbudila pozornost kvůli alkoholu, který měla Patrasová nadýchat.

U jednoho z řidičů, respektive řidiček byla při zkoušce opakovaně zjištěna přítomnost alkoholu. Hodnota byla vždy kolem 2,5 promile. Vždy když hodnota přesáhne jedno promile, jde o přečin ohrožení pod vlivem návykové látky, za což hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ vyjádřil se policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Dáda opakovaně vyvracela, že by v den nehody popíjela alkohol, a trvala na tom, že den předtím pila víno u dcery Anny Slováčkové. Na náš dotaz, zda byla opilá, stručně odpověděla:Byl to zbytkový alkohol. Den předtím jsme slavili celá rodina u dcery!“

Navíc herečka upozorňuje na muže, s nímž se srazila. Naboural mě Ukrajinec, kterého hned odvezla cizinecká policie. Neměl povolení k pobytu. Noviny se ale vozí po mně,“ diví se Patrasová, u které dechová zkouška opakovaně ukázala přes dvě promile v krvi, a snaží se odvrátit pozornost na neznámého řidiče z Ukrajiny.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:20 26. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  163
 • Trapas
  70
 • Tvl
  27
 • Cože
  26
 • Sladký
  23
 • Super
  21
Komentáře