jít naiDNES.cz

Dáda Patrasová vzala Instagram útokem! Z opilé řidičky influencerkou?

Influenceři, třeste se, máte vážnou konkurenci! Od té doby, co herečka Dagmar Patrasová (62) přišla kvůli řízení v opilosti o řidičák, našla si zřejmě nový koníček. Nejenže se vrátila na Instagram, ale dokonce se zdá, že výrazně zlepšila technické dovednosti. Zatímco doposud její sociální sítě vykazovaly známky amatérství, teď začínají konečně vypadat k světu. Dáda se dokonce naučila stříhat videa.

Má snad soutěž Czech Social Awards novou adeptku na vítězství? Zřejmě ano. Od té doby, co Dáda Patrasová přestala řídit auto, pozoruhodným způsobem vylepšila své dovednosti na sociální síti Instagram, poslední dva příspěvky jsou dokonce videa.

„Kdo vytvořil takové luxusní video?“ ptá se jeden ze sledujících u posledního hereččina příspěvku. I když je to myšleno s lehkou nadsázkou, nelze Dádu podceňovat. 

Dříve byla Patrasová vysloveně expert na sdílení otřesných snímků. Buď byly rozmazané, nebo prohnané tolika filtry, že na nich Dáda pomalu nebyla poznat. Když nebyly rozmazané, pro změnu na nich herečka byla vyfocená ze špatného úhlu, a tak ze sebe sama zbytečně dělala příšeru. 

Těmto časům je ale zřejmě konec, Dagmar to rozjela a už se nespokojí jen s fotkami, ale začala pracovat i s videem.

Pokud se bude zdokonalovat takovým tempem, za chvíli bude šlapat na paty nejnadějnějším influencerům, kteří už se třesou na další ročník Czech Social Awards.

Patrasová se od prosincové autonehody stáhla do ústraní a přestala se na sociálních sítích objevovat. Až do nedávna, kdy se nejenže vrátila, ale navíc ve velkém stylu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:13 23. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  20
 • Trapas
  14
 • Super
  13
 • Cože
  13
 • Tvl
  10
 • Sladký
  9
Komentáře