Muž, se kterým se Dagmar Patrasová srazila, je mezinárodně hledaný Ukrajinec!

Dáda má na svém kontě další trapas. | foto: Koláž ExpresuProfimedia.cz

Muž, se kterým se Dagmar Patrasová (62) srazila při autonehodě na pražských Vinohradech, je mezinárodně hledaný Ukrajinec, na něhož je vydaný zatýkací rozkaz. Muž na území České republiky pobýval neoprávněně. Informace rádia Frekvence 1 potvrdila pražská policie.

Řidič, s nímž se ve středu odpoledne na křižovatce ulic Korunní a Boleslavská v Praze na Vinohradech srazila herečka Dagmar Patrasová, je mezinárodně hledaný Ukrajinec! Soud nyní rozhoduje o jeho vydávací vazbě.

Muž po dopravní nehodě odešel neznámo kam a na základě popisu po něm pátrali policisté, kteří ho zanedlouho vypátrali a převezli zpět na místo události. Prošetřováním policisté zjistili, proč se muž od nehody vzdálil. Na jeho osobu je totiž vydán mezinárodní zatýkací rozkaz. Z tohoto důvodu byl muž zadržen,“ řekl Frekvenci 1 policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Městské státní zastupitelství v tuto chvíli rozhoduje o jeho vydávací vazbě. Zároveň policisté zjistili, že muž pobývá na území České republiky neoprávněně. Proto s ním bylo vedeno správní řízení ze strany cizinecké policie, kdy v tuto chvíli má vyslovený zákaz pobytu na území členských států Evropské unie. A to na dobu dvou let,“ dodal Hulan.

Patrasová při dechové zkoušce nadýchala kolem dvou a půl promile alkoholu, a tak jí byl na místě odebrán řidičský průkaz. Dáda je tak podezřelá z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což jí v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři roky. Herečka trvá na tom, že v den nehody žádný alkohol nepila.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 2:22 27. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  105
 • Trapas
  40
 • Cože
  33
 • Super
  25
 • Tvl
  23
 • Sladký
  18
Komentáře