Patrasová od nehody zmizela, její fanoušci ji hájí a rýpou do Rolins

Dagmar Patrasová se po nehodě stáhla ze sociálních sítí. | foto: koláž expres

Od té doby, co Dagmar Patrasová (62) v opilosti bourala, není o ní ani vidu, ani slechu, na sociálních sítích nepřibyl jediný příspěvek. Zato její fanoušci se pod starými posty předhánějí ve slovech útěchy, jimiž svou oblíbenou herečku zahrnují. Kritické komentáře, které Patrasové vytýkají, že mohla někoho zabít, přitom nenápadně mizí.

Na druhý svátek vánoční se herečka a modla dětských srdcí srazila s autem na křižovatce na pražských Vinohradech. Přestože se nikomu nic nestalo, Dáda nadýchala dvě a půl promile alkoholu, a tak na místě přišla o papíry a hrozí jí až tři roky odnětí svobody za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky.

Není divu, že po takovém přešlapu se Patrasová stáhla z veřejného života, a dokonce i na sociálních sítích se odmlčela. Na rozdíl od jejích fanoušků, kteří se své oblíbené celebrity zastávají, co jim síly stačí.

Vůbec neřešte ty nadávky atd. Ty lidi mluví, jako by ani jednou nepili alkohol, a dělají hrozně vědce, že vědí, jak je to nebezpečné. Přitom oni sami na nějaké zábavě pijí víc, než je zdrávo. Vůbec si toho nevšímejte, to je stejné, jako kdyby psali lidem, co někde nabourali, že nemají lézt za volant,“ povzbuzuje Patrasovou jeden z followerů.

Pokud se mezi příspěvky přece jen objeví výtky za řízení v opilosti, její obhájci svou modlu ještě urputněji brání. „Děláš, jako by nikdo nikdy nejel ožralý, přitom v devadesátých letech to bylo běžné! Tvůj tatík by zajisté mohl vyprávět i o těch úplatcích! Tady jsi na špatném účtu, běž plakat k Darince Rolins!“ odkazují milovníci Patrasové na nehodu, při níž Dara Rolins v roce 2010 srazila muže, jenž na následky zranění zemřel.

Díky tomu, že sedla a bourala, byl dopaden mezinárodně stíhaný zločinec. Někdo v opilosti zabíjí, někdo chytá zločince,“ myslí si jiný sledovatel Patrasové, který v autonehodě dokonce spatřuje pozitiva.

Muž, s nímž se Dagmar Patrasová srazila, byl z Ukrajiny a neměl na našem území povolení k pobytu, navíc byl mezinárodně hledaný. „Díky“ nehodě s Patrasovou byl ale dopaden.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:09 4. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  18
 • Haha
  17
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat