Usmíření s dcerou, nebo je to jinak? Slováčková se u Dády zdržela sotva 5 minut!

Zlomila Anička Slováčková nad svou slavnou maminkou Dádou Patrasovou definitivně hůl? Vypadá to tak. Ačkoliv byla ve čtvrtek odpoledne viděna v domě svých rodičů, ze kterého se před časem definitivně odstěhovala, dlouho se tam nezdržela. Po pěti minutách byla pryč!

Jak jsme vás již informovali, Dáda Patrasová neprožila nejšťastnější konec loňského roku. Štědrý večer sice prožila se svou rodinou, dva dny nato ale už byla v největším průšvihu svého života, když v centru Prahy způsobila autonehodu a následně nadýchala dvě půl promile alkoholu.

Nad Dádou nezlomila hůl jenom producentka představení Sněhová královna Pixová, která herečce zrušila všechna dopředu nasmlouvaná představení, ale i manžel Felix či dcera Anička, která vyvrátila slova své maminky, že mělo jít jenom o zbytkový alkohol z večírku, který měl probíhat den před nehodou u ní doma.

Ačkoliv to vypadalo, že Anička Slováčková nad svou maminkou zlomila hůl, ve čtvrtek odpoledne se objevila před branami domu svých rodičů, v němž bydlela a ze kterého se podle slov jejího otce Felixe odstěhovala jako první.

Otázkou ale je, co tam dělala. Ačkoliv je z námi pořízených snímků zřejmé, že Dáda byla doma, Anička se vevnitř nezdržela ani pět minut. Zajímavé je, že dovnitř šla sice jenom s kabelkou, ven ale vycházela již s růžovou nádobou, která je plná věcí a od domu jí s ní pomohl neznámý mladík, který se tam zničehonic zjevil.

Stihly se matka s dcerou během tak krátkého času usmířit? Vyřizovala Anička jenom pro svou slavnou maminku pochůzku, nebo si z domu svých rodičů stěhovala poslední osobní věci, aby tam již nikdy nemusela vkročit?

Jelikož byla Dáda od rána v jednom kole, a dokonce ji vozil i řidič, vypadá to na odnos posledních osobních věcí. Tomu napovídá i fakt, že se Anička po celou dobu ani jednou neusmála. Do smíchu jí totiž není.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:51 12. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  45
 • Tvl
  32
 • Super
  16
 • Haha
  11
 • Cože
  10
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat